Zimaya Zimaya Amber Is Great – parfémový extrakt 100 ml

419 

Zimaya Zimaya Amber Is Great – parfémový extrakt 100 ml zboží dodává Zimaya je k dostání teď opravdu levně. Kupte si tento produkt bezpečne a rychle online. Zimaya Zimaya Amber Is Great – parfémový extrakt 100 ml aktuálně v akci od 419 Kč.

Katalogové číslo: 6290171070283 Kategorie: , Štítek:

Popis

Zimaya Zimaya Amber Is Great – parfémový extrakt 100 ml od předního výrobce Zimaya . Aktuálně máme akci na zboží od tohoto výrobce. V našem e-shopu nakoupíte kvalitní zboží.

Zimaya Amber Is Great je parfémový extrakt pro muže i ženy. Tato vůně oslavuje medovou, lákavě hřejivou ambru. Je to podmanivá, dlouhotrvající a smyslná vůně s návykovou přitažlivostí. Ambra je doplněna o ovocné tóny – důležitou roli hrají sladké akordy melounu a broskve. Jako kontrast proti svěžím a ozonovým tónům vystupuje v základu vůně vanilka, pižmo a pačuli – orientální trio, které vám dodá auru neodolatelnosti.

 

Informace o produktu

  • Typ produktu: Parfémy -> Parfémy (P)
  • Značka: Zimaya
  • EAN: 6290171070283

{“objem”:{“param_name”:”Objem”,”val”:”100 ml”},”urceni”:{“param_name”:”Určení”,”val”:”Pro muže, Pro ženy”},”typ”:{“param_name”:”Typ”,”val”:”Parfém”},”hlava”:{“param_name”:”Hlava”,”val”:”ambra, meloun, broskev”},”srdce”:{“param_name”:”Srdce”,”val”:”svěží tóny, ovoce, ozonové tóny”},”zaklad”:{“param_name”:”Základ”,”val”:”vanilka, pižmo, pačuli “},”charakteristika_vune”:{“param_name”:”Charakteristika vůně”,”val”:”ambrová, ovocná”},”puvod”:{“param_name”:”Původ”,”val”:”Arábie a Orient”},”vedlejsi_vune”:{“param_name”:”Vedlejší vůně”,”val”:”Ambrová”},”parfemy_niche”:{“param_name”:”Parfémy niche”,”val”:”Niche parfémy”}}

Zimaya Zimaya Amber Is Great - parfémový extrakt 100 ml
Zimaya Zimaya Amber Is Great – parfémový extrakt 100 ml
419