Zimaya Reflect – EDP 100 ml

306 

Zimaya Reflect – EDP 100 ml od známé značky Zimaya je k dostání teď opravdu levně. Pořidťe si nové a kvalitní zboží za super cenu. Zimaya Reflect – EDP 100 ml aktuálně za 306 Kč.

Katalogové číslo: 6290171072805 Kategorie: , Štítek:

Popis

Zimaya Reflect – EDP 100 ml od kvalitní společnosti Zimaya lze u nás získat pouze nyní za super cenu. Nakupujte naše kvalitní zboží jednoduše a rychle online.

Reflect od značky Zimaya je květinově-ovocná parfémová voda pro muže i ženy. Svůdná a sofistikovaná moderní vůně pro všechny, kdo sledují nejnovější trendy a jdou s dobou kupředu. Vůně se otevírá energickými tóny pomerančového květu, jasmínu a pivoňky, kterými se v srdci prolíná ovocný mix liči, broskve a bergamotu. V exotickém základu se objevuje pižmo, pivoňkové aroma petalie a mech, díky kterému má vůně dlouhotrvající efekt. Reflect je snová vůně plná stylu a elegance. Vůně byla uvedena na trh v roce 2022.

 

Informace o produktu

  • Typ produktu: Parfémy -> Parfémové vody (EDP)
  • Značka: Zimaya
  • EAN: 6290171072805

{“objem”:{“param_name”:”Objem”,”val”:”100 ml”},”typ”:{“param_name”:”Typ”,”val”:”Parfémová voda”},”hlava”:{“param_name”:”Hlava”,”val”:”květ pomerančovníku, jasmín, pivoňka”},”srdce”:{“param_name”:”Srdce”,”val”:”liči, broskev, bergamot”},”zaklad”:{“param_name”:”Základ”,”val”:”pižmo, mech, petalia”},”charakteristika_vune”:{“param_name”:”Charakteristika vůně”,”val”:”květinová, ovocná”},”urceni”:{“param_name”:”Určení”,”val”:”Pro muže, Pro ženy”},”puvod”:{“param_name”:”Původ”,”val”:”Arábie a Orient”},”hlavni_vune”:{“param_name”:”Hlavní vůně”,”val”:”Květinová”},”vedlejsi_vune”:{“param_name”:”Vedlejší vůně”,”val”:”Ovocná”}}

Zimaya Reflect - EDP 100 ml
Zimaya Reflect – EDP 100 ml
306