Zimaya Red Carpet Paragon – EDP 100 ml

569 

Zimaya Red Carpet Paragon – EDP 100 ml s pečetí kvality od Zimaya , zní to neuvěřitelně, ale zboží u nás nakoupíte opravdu výhodně. Rychlý a bezpečný nákup u nás. Zimaya Red Carpet Paragon – EDP 100 ml v současnosti pořídíte za cenu 569 Kč.

Katalogové číslo: 6290171072256 Kategorie: , Štítek:

Popis

Zimaya Red Carpet Paragon – EDP 100 ml od značky se skvělou pověstí Zimaya . Zboží můžete mít u nás za super cenu. Vysoká kvalita – nejlepší poměr ceny a kvality pro náročné zákazníky.

Red Carpet Paragon od Zimaya je unisex parfémová voda, která nabízí rozmanitou a jedinečnou vůni. Tato citrusově kořeněná vůně se plynule otevírá překvapivými akordy černého pepře a svěží notou červeného pomeranče. Srdce vůně rozehřeje ambra, harmonické tóny levandule a svěží tóny pomeranče. Vůně se postupně vyvíjí a přechází k základu, kde objevíte pižmo spolu s dřevitými a zemitými akordy. Výsledkem je jedinečné vyprávění, které si díky jasným, svůdným tónům bude chtít každý vyslechnout.

 

Informace o produktu

  • Typ produktu: Parfémy -> Parfémové vody (EDP)
  • Značka: Zimaya
  • EAN: 6290171072256

{“objem”:{“param_name”:”Objem”,”val”:”100 ml”},”typ”:{“param_name”:”Typ”,”val”:”Parfémová voda”},”hlava”:{“param_name”:”Hlava”,”val”:”černý pepř, červený pomeranč”},”srdce”:{“param_name”:”Srdce”,”val”:”levandule, pomeranč, ambra”},”zaklad”:{“param_name”:”Základ”,”val”:”dřevité tóny, mech, pižmo, fazole tonka”},”charakteristika_vune”:{“param_name”:”Charakteristika vůně”,”val”:”citrusová, kořenitá”},”urceni”:{“param_name”:”Určení”,”val”:”Pro muže, Pro ženy”},”hlavni_vune”:{“param_name”:”Hlavní vůně”,”val”:”Citrusová”},”vedlejsi_vune”:{“param_name”:”Vedlejší vůně”,”val”:”Kořeněná”}}

Zimaya Red Carpet Paragon - EDP 100 ml
Zimaya Red Carpet Paragon – EDP 100 ml
569