Zimaya Evolution – EDP 100 ml

459 

Zimaya Evolution – EDP 100 ml od výrobce Zimaya je u nás nyní v akci, tak neváhejte s nákupem. Získejte tento produkt bezpečně online. Zimaya Evolution – EDP 100 ml výhodně za cenu 459 Kč.

Katalogové číslo: 6290171072249 Kategorie: , Štítek:

Popis

Zimaya Evolution – EDP 100 ml od známého předního výrobce Zimaya . Zboží můžete mít u nás za super cenu. Vyhněte se frontám a nakupte jednoduše online.

Evolution od značky Zimaya je kořeněná dřevitá parfémová voda pro muže i ženy. Vůně se otevírá svěžími kapkami bergamotu, které se prolínají se smyslným oreganem a pikantními tóny koření. Srdce patří spojení ambry, bylinkově pižmovému labdanu a nasládlým akordům opoponaxu. Základ prostupují oud tóny agarového dřeva, akordy kůže, pačuli a kouře, které se uvolňují ve vrstvách a dodávají kompozici hloubku a nezapomenutelnou texturu. Vůně byla uvedena na trh v roce 2022.

 

Informace o produktu

  • Typ produktu: Parfémy -> Parfémové vody (EDP)
  • Značka: Zimaya
  • EAN: 6290171072249

{“objem”:{“param_name”:”Objem”,”val”:”100 ml”},”typ”:{“param_name”:”Typ”,”val”:”Parfémová voda”},”hlava”:{“param_name”:”Hlava”,”val”:”bergamot, oregano, kořeněné tóny”},”srdce”:{“param_name”:”Srdce”,”val”:”ambra, labdanum, opoponax”},”zaklad”:{“param_name”:”Základ”,”val”:”agarové dřevo (oud), kůže, kouř, pačuli “},”charakteristika_vune”:{“param_name”:”Charakteristika vůně”,”val”:”kořenitá, dřevitá”},”urceni”:{“param_name”:”Určení”,”val”:”Pro muže, Pro ženy”},”puvod”:{“param_name”:”Původ”,”val”:”Arábie a Orient”},”vedlejsi_vune”:{“param_name”:”Vedlejší vůně”,”val”:”Dřevitá”}}

Zimaya Evolution - EDP 100 ml
Zimaya Evolution – EDP 100 ml
459