Zarkoperfume Molécule No. 8 – EDP 100 ml

2199 

Zarkoperfume Molécule No. 8 – EDP 100 ml od známého výrobce Zarkoperfume je k získání právě teď u nás za super cenu. Zařaďte se ke spokojeným zákazníkům. Zarkoperfume Molécule No. 8 – EDP 100 ml výhodně za cenu 2199 Kč.

Katalogové číslo: 5712598000069 Kategorie: , Štítek:

Popis

Zarkoperfume Molécule No. 8 – EDP 100 ml od společnosti s výborným jménem Zarkoperfume , zboží máme nyní v omezeném množství, s nákupem určitě neváhejte. Udělejte si radost nákupem tohoto výrobku.

Molécule No. 8 je parfémová voda pro muže i ženy, která zaujme především milovníky dřevitých vůní. Cílem bylo zachytit podstatu lidské nevinnosti a krásy a vdechnout tyto vlastnosti do vůně. Svěží úvodní tóny mandarinky prodchne aroma turecké růže, základ vůně skrývá krásu oud tónů agarového dřeva a nasládlého pačuli. Značka Zarkoperfume vznikla jako výsledek snahy zachytit jedinečné klima, životní styl a estetiku Skandinávie a dala tak život originálním parfémům, které respektují tradice, ale zároveň hledí do budoucnosti, nejsou omezené konvencemi a umožní únik do jiného světa, kde žádný cíl není nedosažitelný. Vůně byla uvedena na trh v roce 2015.

 

Informace o produktu

  • Typ produktu: Parfémy -> Parfémové vody (EDP)
  • Značka: Zarkoperfume
  • EAN: 5712598000069

{“objem”:{“param_name”:”Objem”,”val”:”100 ml”},”urceni”:{“param_name”:”Určení”,”val”:”Pro muže, Pro ženy”},”typ”:{“param_name”:”Typ”,”val”:”Parfémová voda”},”parfemy_niche”:{“param_name”:”Parfémy niche”,”val”:”Niche parfémy”},”hlava”:{“param_name”:”Hlava”,”val”:”mandarinka”},”srdce”:{“param_name”:”Srdce”,”val”:”turecká růže”},”zaklad”:{“param_name”:”Základ”,”val”:”pačuli , agarové dřevo (oud)”},”charakteristika_vune”:{“param_name”:”Charakteristika vůně”,”val”:”dřevitá”},”vedlejsi_vune”:{“param_name”:”Vedlejší vůně”,”val”:”Dřevitá”}}

Zarkoperfume Molécule No. 8 - EDP 100 ml
Zarkoperfume Molécule No. 8 – EDP 100 ml
2199