Yves Saint Laurent Y Le Parfum – EDP 100 ml

2580 

Yves Saint Laurent Y Le Parfum – EDP 100 ml od předního výrobce Yves Saint Laurent je u nás za výhodnou cenu. Nákupem tohoto výrobku rozhodně neprohloupíte. Yves Saint Laurent Y Le Parfum – EDP 100 ml ve výhodné ceně 2580 Kč.

Katalogové číslo: 3614273318105 Kategorie: , Štítek:

Popis

Yves Saint Laurent Y Le Parfum – EDP 100 ml od skvělého výrobce Yves Saint Laurent lze u nás pořídit za skvělou cenu. Rychlý a bezpečný nákup u nás.

Muž s vůní Y je vždy připraven přijmout jakoukoli výzvu. Vůně je jasná a kontrastní. Na úvod osvěží vaše smysly kombinace tónů jablka, zázvoru, aldehydů a grapefruitu. Dále se vůně rozvíjí s akordy šalvěje, pelargónie a levandule. Vůně dozní na hřejivých tónech fazole tonky, olibana, cedru a pačuli. Vůně byla uvedena na trh v roce 2021.

 

Informace o produktu

  • Typ produktu: Parfémy -> Parfémové vody (EDP)
  • Značka: Yves Saint Laurent
  • EAN: 3614273318105

{“objem”:{“param_name”:”Objem”,”val”:”100 ml”},”urceni”:{“param_name”:”Určení”,”val”:”Pro muže”},”typ”:{“param_name”:”Typ”,”val”:”Parfémová voda”},”puvod”:{“param_name”:”Původ”,”val”:”Francie”},”hlavni_vune”:{“param_name”:”Hlavní vůně”,”val”:”Fougerová”},”vedlejsi_vune”:{“param_name”:”Vedlejší vůně”,”val”:”Svěží”},”priznaky”:{“param_name”:”Příznaky”,”val”:”Luxusní”},”zaklad”:{“param_name”:”Základ”,”val”:”cedrové dřevo, pačuli , fazole tonka, olibanum”},”hlava”:{“param_name”:”Hlava”,”val”:”jablko, aldehydy, zázvor, grapefruit”},”srdce”:{“param_name”:”Srdce”,”val”:”pelargonie (geranium), šalvěj”},”charakteristika_vune”:{“param_name”:”Charakteristika vůně”,”val”:”orientální, dřevitá, fougerová”}}

Yves Saint Laurent Y Le Parfum - EDP 100 ml
Yves Saint Laurent Y Le Parfum – EDP 100 ml
2580