Yves Saint Laurent L´Homme – EDP 60 ml

1599 

Yves Saint Laurent L´Homme – EDP 60 ml od spolehlivého výrobce Yves Saint Laurent , zboží máme nyní v omezeném množství, s nákupem určitě neváhejte. Nakupte si kvalitní produtky online a ušetřete tak váš čas. Yves Saint Laurent L´Homme – EDP 60 ml – cena 1599 Kč.

Katalogové číslo: 3614273668750 Kategorie: , Štítek:

Popis

Yves Saint Laurent L´Homme – EDP 60 ml od této přední společnosti Yves Saint Laurent je právě teď za jedinečnou cenu. Využijte slevu dokud je k dispozici. Vyhněte se frontám a nakupte jednoduše online.

Vůně večerní parfémové vody L´Homme od značky Yves Saint Laurent je navržena tak, aby dodávala svěžest a smyslnost. Svůdné aroma zahalí vaše tělo do aury fascinujícího tajemství. Kompozici otevírá hořký pomeranč spolu s bergamotem. Střední tóny jsou plné smyslné levandule a pelargónie. Nakonec se objeví dub, koňak, vetiver a cedr, který uzavře kompozici. Vůně byla uvedena na trh v roce 2022.

 

Informace o produktu

  • Typ produktu: Parfémy -> Parfémové vody (EDP)
  • Značka: Yves Saint Laurent
  • EAN: 3614273668750

{“objem”:{“param_name”:”Objem”,”val”:”60 ml”},”urceni”:{“param_name”:”Určení”,”val”:”Pro muže”},”typ”:{“param_name”:”Typ”,”val”:”Parfémová voda”},”puvod”:{“param_name”:”Původ”,”val”:”Francie”},”hlavni_vune”:{“param_name”:”Hlavní vůně”,”val”:”Orientální”},”vedlejsi_vune”:{“param_name”:”Vedlejší vůně”,”val”:”Dřevitá”},”priznaky”:{“param_name”:”Příznaky”,”val”:”Luxusní”},”hlava”:{“param_name”:”Hlava”,”val”:”bergamot, hořký pomeranč”},”zaklad”:{“param_name”:”Základ”,”val”:”cedrové dřevo, vetiver, dubové dřevo, koňak”},”srdce”:{“param_name”:”Srdce”,”val”:”pelargonie (geranium), levandule”},”charakteristika_vune”:{“param_name”:”Charakteristika vůně”,”val”:”orientální”}}

Yves Saint Laurent L´Homme - EDP 60 ml
Yves Saint Laurent L´Homme – EDP 60 ml
1599