XerJoff More Than Words – EDP 50 ml

3687 

XerJoff More Than Words – EDP 50 ml od známé značky XerJoff je právě nyní ve slevě. Nenechte si tuto akci ujít. Nakupujte bezpečně a rychle online. XerJoff More Than Words – EDP 50 ml levně za cenu 3687 Kč.

Katalogové číslo: 8033488155124 Kategorie: , Štítek:

Popis

XerJoff More Than Words – EDP 50 ml od kvalitní značky XerJoff je právě teď u nás za super cenu. Pořiďte si tento produkt bezpečně online.

V souladu se vzácností těchto vůní jsou přísady přísně střeženým tajemstvím. Tato vůně je inspirovaná tajným klubem spisovatelů a básníků, inspirovaných literaturou a silou psaného slova; jejich kreativitu svazuje pouze papír, na který píší. Vůně byla uvedena na trh v roce 2012.

 

Informace o produktu

  • Typ produktu: Parfémy -> Parfémové vody (EDP)
  • Značka: XerJoff
  • EAN: 8033488155124

{“urceni”:{“param_name”:”Určení”,”val”:”Pro muže, Pro ženy”},”typ”:{“param_name”:”Typ”,”val”:”Parfémová voda”},”puvod”:{“param_name”:”Původ”,”val”:”Itálie”},”parfemy_niche”:{“param_name”:”Parfémy niche”,”val”:”Niche parfémy”},”objem”:{“param_name”:”Objem”,”val”:”50 ml”},”vedlejsi_vune”:{“param_name”:”Vedlejší vůně”,”val”:”Ambrová”},”hlava”:{“param_name”:”Hlava”,”val”:”agarové dřevo (oud), ovoce, ambra, květinové tóny, orientální tóny, labdanum, olibanum”},”charakteristika_vune”:{“param_name”:”Charakteristika vůně”,”val”:”ambrová”}}

XerJoff More Than Words - EDP 50 ml
XerJoff More Than Words – EDP 50 ml
3687