XerJoff Laylati – EDP 100 ml

4099 

XerJoff Laylati – EDP 100 ml od kvalitní značky XerJoff je k dostání teď opravdu levně. Nákupem online ušetříte čas i peníze – nakupte online. XerJoff Laylati – EDP 100 ml v akci za cenu 4099 Kč.

Katalogové číslo: 8033488156343 Kategorie: , Štítek:

Popis

XerJoff Laylati – EDP 100 ml od přední společnosti XerJoff je momentálně ve výhodné akci. Pořidťe si kvalitní zboží u nás online za skvělé ceny.

Laylati byla uvedena na trh v roce 2019 a patří do dřevitých vůní. Vůně je vhodná k nošení v každém ročním období: v létě dodává chlad a svěžest a v zimě připomíná atmosféru tichého letního lesa. Laylati se otevírá tóny zeleně, které harmonicky vedou k vydatným akordům složeným z virginského cedru a pačuli. Melodie končí slavnostním nástupem dlouhé, ale téměř vzdušné stopy sladké vanilky, pižma a hřejivého tabáku.

 

Informace o produktu

  • Typ produktu: Parfémy -> Parfémové vody (EDP)
  • Značka: XerJoff
  • EAN: 8033488156343

{“objem”:{“param_name”:”Objem”,”val”:”100 ml”},”urceni”:{“param_name”:”Určení”,”val”:”Pro muže, Pro ženy”},”typ”:{“param_name”:”Typ”,”val”:”Parfémová voda”},”puvod”:{“param_name”:”Původ”,”val”:”Itálie”},”vedlejsi_vune”:{“param_name”:”Vedlejší vůně”,”val”:”Dřevitá”},”parfemy_niche”:{“param_name”:”Parfémy niche”,”val”:”Niche parfémy”},”zaklad”:{“param_name”:”Základ”,”val”:”pižmo, vanilka, tabák”},”srdce”:{“param_name”:”Srdce”,”val”:”cedrové dřevo, pačuli “},”hlava”:{“param_name”:”Hlava”,”val”:”zelené tóny”},”charakteristika_vune”:{“param_name”:”Charakteristika vůně”,”val”:”dřevitá”}}

XerJoff Laylati - EDP 100 ml
XerJoff Laylati – EDP 100 ml
4099