XerJoff Dolce Amalfi – EDP 100 ml

6665 

XerJoff Dolce Amalfi – EDP 100 ml zboží dodává XerJoff je k získání právě teď u nás za super cenu. Pořidťe se tento produkt bezpečně online. XerJoff Dolce Amalfi – EDP 100 ml aktuálně za 6665 Kč.

Katalogové číslo: 8033488150112 Kategorie: , Štítek:

Popis

XerJoff Dolce Amalfi – EDP 100 ml od společnosti s předním postavením na trhu XerJoff je k dostání online za výhodnout cenu. Zařaďte se ke spokojeným zákazníkům.

Dolce Amalfi od Xerjoff nelze zaměnit s žádnou jinou vůní. Pryskyřičné tóny kadidla se krásně doplňují se šafránem a šťavnatým aromatickým ovocem: kdoulí a jablkem. To vše parfuméři štědře okořenili osvěžujícím kořením: kardamomem a hřebíčkem. Dolce Amalfi se vyznačuje luxusní vůní, která se skládá z okouzlujícího bílého cedru, pižma, fazole tonky a vanilky. Pozornost přitahuje i její unikátní žlutý flakon vyrobený ve vintage stylu. Vůně byla uvedena na trh v roce 2017.

 

Informace o produktu

  • Typ produktu: Parfémy -> Parfémové vody (EDP)
  • Značka: XerJoff
  • EAN: 8033488150112

{“objem”:{“param_name”:”Objem”,”val”:”100 ml”},”urceni”:{“param_name”:”Určení”,”val”:”Pro muže, Pro ženy”},”typ”:{“param_name”:”Typ”,”val”:”Parfémová voda”},”puvod”:{“param_name”:”Původ”,”val”:”Itálie”},”hlavni_vune”:{“param_name”:”Hlavní vůně”,”val”:”Orientální”},”vedlejsi_vune”:{“param_name”:”Vedlejší vůně”,”val”:”Ambrová”},”parfemy_niche”:{“param_name”:”Parfémy niche”,”val”:”Niche parfémy”},”zaklad”:{“param_name”:”Základ”,”val”:”pižmo, cedrové dřevo, jantar, vanilka, fazole tonka”},”hlava”:{“param_name”:”Hlava”,”val”:”jablko, šafrán, kardamom, kdoule”},”srdce”:{“param_name”:”Srdce”,”val”:”toluánský balzám, kadidlo, hřebíček”},”charakteristika_vune”:{“param_name”:”Charakteristika vůně”,”val”:”orientální”}}

XerJoff Dolce Amalfi - EDP 100 ml
XerJoff Dolce Amalfi – EDP 100 ml
6665