XerJoff Accento – EDP 100 ml

6867 

XerJoff Accento – EDP 100 ml od společnosti se zárukou kvality XerJoff , produkt nyní získate v jedinečné akci, kterou si nesmíte nechat ujít. Nečekejte dlouho, zboží se u nás moc neohřeje. XerJoff Accento – EDP 100 ml , produkt nakoupíte ted u nás za 6867 Kč.

Katalogové číslo: 8033488156206 Kategorie: , Štítek:

Popis

XerJoff Accento – EDP 100 ml od značky se skvělou pověstí XerJoff jde u nás právě teď pořídit výhodně. Udělejte si radost nákupem tohoto výrobku.

Sofistikovaná a svůdná kompozice půvabně začíná zvukem ananasu a hyacintu. Smyslný kosatec a nádherný květ jasmínu v srdci kytice, jejíž duet je jemně odstíněn růžovým pepřem. Melodie v závěru zaujme základem složeným z akordů pižma, pačuli, svůdné ambry a vetiveru, které se rozlévají na pozadí sladké vanilky. Vůně byla uvedena na trh v roce 2019.

 

Informace o produktu

  • Typ produktu: Parfémy -> Parfémové vody (EDP)
  • Značka: XerJoff
  • EAN: 8033488156206

{“objem”:{“param_name”:”Objem”,”val”:”100 ml”},”urceni”:{“param_name”:”Určení”,”val”:”Pro muže, Pro ženy”},”typ”:{“param_name”:”Typ”,”val”:”Parfémová voda”},”puvod”:{“param_name”:”Původ”,”val”:”Itálie”},”hlavni_vune”:{“param_name”:”Hlavní vůně”,”val”:”Chyprová”},”vedlejsi_vune”:{“param_name”:”Vedlejší vůně”,”val”:”Ovocná”},”parfemy_niche”:{“param_name”:”Parfémy niche”,”val”:”Niche parfémy”},”zaklad”:{“param_name”:”Základ”,”val”:”pižmo, jantar, pačuli , vanilka, vetiver”},”srdce”:{“param_name”:”Srdce”,”val”:”jasmín, kosatec, růžový pepř”},”hlava”:{“param_name”:”Hlava”,”val”:”ananas, hyacint”},”charakteristika_vune”:{“param_name”:”Charakteristika vůně”,”val”:”květinová, chyprová, ovocná”}}

XerJoff Accento - EDP 100 ml
XerJoff Accento – EDP 100 ml
6867