Versace Versace Pour Homme Dylan Blue – aftershave lotion 100 ml

960 

Versace Versace Pour Homme Dylan Blue – aftershave lotion 100 ml od spolehlivého výrobce Versace je k dostání teď u nás za skvělou cenu. Nákupem online šetříte čas a nakupujete v pohodlí. Versace Versace Pour Homme Dylan Blue – aftershave lotion 100 ml za výhodnou cenu 960 Kč.

Katalogové číslo: 2376877185088 Kategorie: , Štítek:

Popis

Versace Versace Pour Homme Dylan Blue – aftershave lotion 100 ml od výrobce s mnohaletou tradicí Versace je nyní k dostání výhodně za super cenu. Nakupujte kvalitní produkty online za dobré ceny.

V roce 2016 představila značka Versace pánskou vůni s názvem Versace Pour Homme Dylan Blue. Tato svěží, fougerově-citrusová vůně vás chytne a nepustí! V úvodu se mísí tóny listů fíku, grapefruitu, vodních tónů a kalábrijského bergamotu. Ty poté vystřídá ambra, černý pepř, pačuli, papyrus a lístky fialky a na závěr vůni ukončí šafrán, fazole tonka, pižmo a kadidlo.

 

Informace o produktu

  • Typ produktu: Parfémy -> Vody po holení
  • Značka: Versace
  • EAN: 2376877185088

{“objem”:{“param_name”:”Objem”,”val”:”100 ml”},”urceni”:{“param_name”:”Určení”,”val”:”Pro muže”},”typ”:{“param_name”:”Typ”,”val”:”Voda po holení”},”puvod”:{“param_name”:”Původ”,”val”:”Itálie”},”hlavni_vune”:{“param_name”:”Hlavní vůně”,”val”:”Citrusová”},”vedlejsi_vune”:{“param_name”:”Vedlejší vůně”,”val”:”Svěží”},”zaklad”:{“param_name”:”Základ”,”val”:”pižmo, šafrán, fazole tonka, kadidlo”},”srdce”:{“param_name”:”Srdce”,”val”:”list fialky, ambra, pačuli , papyrus, černý pepř”},”hlava”:{“param_name”:”Hlava”,”val”:”kalábrijský bergamot, vodní tóny, grapefruit, fíkový list”},”charakteristika_vune”:{“param_name”:”Charakteristika vůně”,”val”:”citrusová”}}

Versace Versace Pour Homme Dylan Blue - aftershave lotion 100 ml
Versace Versace Pour Homme Dylan Blue – aftershave lotion 100 ml
960