Versace Eros – sprchový gel 250 ml

485 

Versace Eros – sprchový gel 250 ml od společnosti s úžasnou pověstí Versace je momentálně za bezkonkurenční cenu. Zařaďte se ke spokojeným zákazníkům. Versace Eros – sprchový gel 250 ml výhodně ted u nás za 485 Kč.

Katalogové číslo: 2376877185996 Kategorie: , Štítek:

Popis

Versace Eros – sprchový gel 250 ml od přední společnosti Versace . Aktuálně máme akci na zboží od tohoto výrobce. Vyberte si z široké škály produktů a nakupte u nás online.

Láska, vášeň, krása a touha – to jsou klíčové prvky pánské vůně Versace Eros. Dokonalost mužského těla propojená s odkazy k antické mytologii a klasickému sochařství reprezentují charakteristické prvky stylu Versace už od jeho samotných počátků. Eros coby bůh lásky s kouzelným lukem a šípy, jež nikdy neminou svůj cíl, má moc nad lidmi a jejich srdce. Vůně Eros je novou vůní pro silného, vášnivého a sebevědomého moderního muže. Flakon zaujme na první pohled tyrkysovou barvou v mužně sytém odstínu evokujícím hladinu Středozemního moře pableskující ve slunci. Najdeme v něm ale i odkaz na antické umění a kulturu adaptované do moderního stylu. Zlatý rytý nápis Versace Eros dominuje centrální části flakonu. Na trh byla uvedena v roce 2012.

 

Informace o produktu

  • Typ produktu: Parfémy -> Sprchové gely
  • Značka: Versace
  • EAN: 2376877185996

{“objem”:{“param_name”:”Objem”,”val”:”250 ml”},”urceni”:{“param_name”:”Určení”,”val”:”Pro muže”},”typ”:{“param_name”:”Typ”,”val”:”Sprchový gel”},”puvod”:{“param_name”:”Původ”,”val”:”Itálie”},”hlavni_vune”:{“param_name”:”Hlavní vůně”,”val”:”Fougerová”},”vedlejsi_vune”:{“param_name”:”Vedlejší vůně”,”val”:”Svěží”},”zaklad”:{“param_name”:”Základ”,”val”:”cedrové dřevo, vanilka, vetiver, lišejník”},”hlava”:{“param_name”:”Hlava”,”val”:”citron, jablko, máta”},”srdce”:{“param_name”:”Srdce”,”val”:”pelargonie (geranium), ambroxan, fazole tonka”},”charakteristika_vune”:{“param_name”:”Charakteristika vůně”,”val”:”fougerová”}}

Versace Eros - sprchový gel 250 ml
Versace Eros – sprchový gel 250 ml
485