Versace Eros Flame – aftershave lotion 100 ml

895 

Versace Eros Flame – aftershave lotion 100 ml od výrobce se skvělou pověstí Versace . Zboží můžete mít u nás za super cenu. Získejte kvalitní zboží online a ušetřete si čas i peníze. Versace Eros Flame – aftershave lotion 100 ml výhodně ted u nás za 895 Kč.

Katalogové číslo: 2376877185897 Kategorie: , Štítek:

Popis

Versace Eros Flame – aftershave lotion 100 ml od této skvělé značky Versace , zboží zakoupíte momentálně v akci, tak si ji nenechejte ujít. Získejte tento produkt za super cenu u nás online.

Láska, vášeň, krása a touha – to jsou klíčové prvky vůně Versace Eros Flame. Dokonalost mužského těla propojená s odkazy k antické mytologii a klasickému sochařství reprezentují charakteristické prvky stylu Versace už od jeho samotných počátků. Eros coby bůh lásky s kouzelným lukem a šípy, jež nikdy neminou svůj cíl, má moc nad lidmi a jejich srdce. Voda po holení inspirovaná vůní Eros Flame je určena pro silného, vášnivého a sebevědomého moderního muže. Voda po holení hydratuje vaši pokožku a zanechá přitažlivou vůni, kterou si zkrátka zamilujete.

 

Informace o produktu

  • Typ produktu: Parfémy -> Vody po holení
  • Značka: Versace
  • EAN: 2376877185897

{“objem”:{“param_name”:”Objem”,”val”:”100 ml”},”urceni”:{“param_name”:”Určení”,”val”:”Pro muže”},”puvod”:{“param_name”:”Původ”,”val”:”Itálie”},”typ”:{“param_name”:”Typ”,”val”:”Voda po holení”},”hlava”:{“param_name”:”Hlava”,”val”:”citron, mandarinka, černý pepř, rostlina citrusu chinotto, rozmarýn”},”zaklad”:{“param_name”:”Základ”,”val”:”dubový mech, vanilka, fazole tonka, santalové dřevo, texaský cedr, pačuli “},”srdce”:{“param_name”:”Srdce”,”val”:”pelargonie (geranium), černý pepř, růže”},”charakteristika_vune”:{“param_name”:”Charakteristika vůně”,”val”:”citrusová, dřevitá”},”hlavni_vune”:{“param_name”:”Hlavní vůně”,”val”:”Citrusová”},”vedlejsi_vune”:{“param_name”:”Vedlejší vůně”,”val”:”Dřevitá”}}

Versace Eros Flame - aftershave lotion 100 ml
Versace Eros Flame – aftershave lotion 100 ml
895