Versace Eros – deodorant stick 75 ml

459 

Versace Eros – deodorant stick 75 ml od společnosti s dlouholetou tradicí Versace lze nakoupit u nás za skvělou cenu. Opět se můžete těšit na enormní výběr zboží za skvělé ceny. Versace Eros – deodorant stick 75 ml – nyní pořídíte za 459 Kč.

Katalogové číslo: 2376877185750 Kategorie: , Štítek:

Popis

Versace Eros – deodorant stick 75 ml od výrobce s dlouholetou historií Versace je právě teď u nás za super cenu. Vybírejte z široké nabídky kvalitních produktů za bezva ceny.

Láska, vášeň, krása a touha – to jsou klíčové prvky pánské vůně Versace Eros. Dokonalost mužského těla propojená s odkazy k antické mytologii a klasickému sochařství reprezentují charakteristické prvky stylu Versace už od jeho samotných počátků. Eros coby bůh lásky s kouzelným lukem a šípy, jež nikdy neminou svůj cíl, má moc nad lidmi a jejich srdce. Vůně Eros je novou vůní pro silného, vášnivého a sebevědomého moderního muže. Flakon zaujme na první pohled tyrkysovou barvou v mužně sytém odstínu evokujícím hladinu Středozemního moře pableskující ve slunci. Najdeme v něm ale i odkaz na antické umění a kulturu adaptované do moderního stylu. Zlatý rytý nápis Versace Eros dominuje centrální části flakonu. Na trh byla uvedena v roce 2012.

 

Informace o produktu

  • Typ produktu: Parfémy -> Tuhé deodoranty
  • Značka: Versace
  • EAN: 2376877185750

{“objem”:{“param_name”:”Objem”,”val”:”75 ml”},”urceni”:{“param_name”:”Určení”,”val”:”Pro muže”},”typ”:{“param_name”:”Typ”,”val”:”Tuhý deodorant”},”puvod”:{“param_name”:”Původ”,”val”:”Itálie”},”hlavni_vune”:{“param_name”:”Hlavní vůně”,”val”:”Fougerová”},”vedlejsi_vune”:{“param_name”:”Vedlejší vůně”,”val”:”Svěží”},”zaklad”:{“param_name”:”Základ”,”val”:”cedrové dřevo, vanilka, vetiver, lišejník”},”hlava”:{“param_name”:”Hlava”,”val”:”citron, jablko, máta”},”srdce”:{“param_name”:”Srdce”,”val”:”pelargonie (geranium), ambroxan, fazole tonka”},”charakteristika_vune”:{“param_name”:”Charakteristika vůně”,”val”:”fougerová”}}

Versace Eros - deodorant stick 75 ml
Versace Eros – deodorant stick 75 ml
459