Versace Eau Fraiche Man – aftershave balm 75 ml

411 

Versace Eau Fraiche Man – aftershave balm 75 ml od kvalitního výrobce Versace . Produkt je momentálně dostupný za skvělou cenu. Pořidťe si kvalitní zboží u nás online za skvělé ceny. Versace Eau Fraiche Man – aftershave balm 75 ml v současnosti pořídíte za cenu 411 Kč.

Katalogové číslo: 2376877187297 Kategorie: , Štítek:

Popis

Versace Eau Fraiche Man – aftershave balm 75 ml od přední značky Versace lze pořídit u nás za příznivou cenu. Nakupte si kvalitní produtky online a ušetřete tak váš čas.

„Muž Versace – to je synonymum pro svůdnou eleganci. Versace Eau Fraiche Man představuje poctu modernímu muži, kterému nechybí charisma a sebedůvěra.“ Donatella Versace. Pánská vůně Versace míří k silnému a sebevědomému muži, který má rád luxus a orientuje se v aktuálních módních trendech. Pro muže, jehož hlavní devizou je jeho svobodná duše a který si umí vychutnávat každou chvilku svého života, zapadá Versace Eau Fraiche Man přesně do jeho vnímání světa i sebe samotného v něm. Výsledkem tohoto konceptu, kde se klasické pánské ingredience setkávají s neobvyklými tóny, je nový význam pojmu harmonie.

 

Informace o produktu

  • Typ produktu: Parfémy -> Balzám po holení
  • Značka: Versace
  • EAN: 2376877187297

{“objem”:{“param_name”:”Objem”,”val”:”75 ml”},”urceni”:{“param_name”:”Určení”,”val”:”Pro muže”},”typ”:{“param_name”:”Typ”,”val”:”Balzám po holení”},”puvod”:{“param_name”:”Původ”,”val”:”Itálie”},”hlavni_vune”:{“param_name”:”Hlavní vůně”,”val”:”Citrusová”},”vedlejsi_vune”:{“param_name”:”Vedlejší vůně”,”val”:”Dřevitá”},”zaklad”:{“param_name”:”Základ”,”val”:”pižmo, ambra, fíkové dřevo”},”srdce”:{“param_name”:”Srdce”,”val”:”cedrové jehličí, šalvěj, estragon”},”hlava”:{“param_name”:”Hlava”,”val”:”citron, růžové dřevo, karambola”},”charakteristika_vune”:{“param_name”:”Charakteristika vůně”,”val”:”citrusová, dřevitá”}}

Versace Eau Fraiche Man - aftershave balm 75 ml
Versace Eau Fraiche Man – aftershave balm 75 ml
411