Versace Dreamer – EDT 50 ml

525 

Versace Dreamer – EDT 50 ml od skvělé a známé značky Versace – zboží můžete právě teď pořídit za super cenu. Nakupujte opravdu rychle, dokud máme zboží skladem. Versace Dreamer – EDT 50 ml aktuálně v akci od 525 Kč.

Katalogové číslo: 8011003996179 Kategorie: , Štítek:

Popis

Versace Dreamer – EDT 50 ml od dodavatele s dobrým jménem Versace lze u nás získat pouze nyní za super cenu. Opět se můžete těšit na enormní výběr zboží za skvělé ceny.

Rafinovaná vůně pro muže, kteří hledají nové ideály krásy, potěšení a harmonii a pro které neexistují žádné hranice. Samotná vůně je hřejivá a svěží zároveň, její základ je namíchán z přírodních směsí květů tabáku a ambry. Srdce obsahuje esence květů lnu, lilie a kořenu kosatce. S parfémem Versace Dreamer se necháte lehce unést do říše snů a fantazie.

 

Informace o produktu

  • Typ produktu: Parfémy -> Toaletní vody (EDT)
  • Značka: Versace
  • EAN: 8011003996179

{“objem”:{“param_name”:”Objem”,”val”:”50 ml”},”urceni”:{“param_name”:”Určení”,”val”:”Pro muže”},”typ”:{“param_name”:”Typ”,”val”:”Toaletní voda”},”puvod”:{“param_name”:”Původ”,”val”:”Itálie”},”hlavni_vune”:{“param_name”:”Hlavní vůně”,”val”:”Fougerová”},”vedlejsi_vune”:{“param_name”:”Vedlejší vůně”,”val”:”Tabáková”},”zaklad”:{“param_name”:”Základ”,”val”:”jantar, květ tabáku, estragon”},”hlava”:{“param_name”:”Hlava”,”val”:”konvalinka, jalovec”},”srdce”:{“param_name”:”Srdce”,”val”:”kosatec, len”},”charakteristika_vune”:{“param_name”:”Charakteristika vůně”,”val”:”orientální”}}

Versace Dreamer - EDT 50 ml
Versace Dreamer – EDT 50 ml
525