Van Cleef & Arpels Collection Extraordinaire Bois d`Amande – EDP 75 ml

2999 

Van Cleef & Arpels Collection Extraordinaire Bois d`Amande – EDP 75 ml od našeho výrobce Van Cleef & Arpels je k získání právě teď u nás za super cenu. Vybírejte z široké nabídky produtků za příznivé ceny. Van Cleef & Arpels Collection Extraordinaire Bois d`Amande – EDP 75 ml na našich stránkách za 2999 Kč.

Katalogové číslo: 3386460118941 Kategorie: , Štítek:

Popis

Van Cleef & Arpels Collection Extraordinaire Bois d`Amande – EDP 75 ml značky s tradicí a dobrou pověstí Van Cleef & Arpels je právě teď u nás za super cenu. Pořiďte si tento produkt bezpečne a rychle online.

Collection Extraordinaire Bois d`Amande Van Cleef & Arpels je originální a poutavá dřevitá vůně pro muže i ženy, která se otevírá svěžími akordy citronu a lahodné mandle. Srdce patří vzácným akordům virginského cedrového dřeva, které v základu vůně podkresluje vanilkové a pižmové aroma. Unikátní vůně pro jedinečné osobnosti. Vůni vytvořila v roce 2020 parfumérka Sidonie Lancesseur.

 

Informace o produktu

  • Typ produktu: Parfémy -> Parfémové vody (EDP)
  • Značka: Van Cleef & Arpels
  • EAN: 3386460118941

{“objem”:{“param_name”:”Objem”,”val”:”75 ml”},”puvod”:{“param_name”:”Původ”,”val”:”Francie”},”parfemy_niche”:{“param_name”:”Parfémy niche”,”val”:”Niche parfémy”},”urceni”:{“param_name”:”Určení”,”val”:”Pro ženy, Pro muže”},”typ”:{“param_name”:”Typ”,”val”:”Parfémová voda”},”hlava”:{“param_name”:”Hlava”,”val”:”mandle, citron”},”srdce”:{“param_name”:”Srdce”,”val”:”virginské cedrové dřevo”},”zaklad”:{“param_name”:”Základ”,”val”:”vanilka, pižmo”},”charakteristika_vune”:{“param_name”:”Charakteristika vůně”,”val”:”dřevitá, gurmánská”}}

Van Cleef & Arpels Collection Extraordinaire Bois d`Amande - EDP 75 ml
Van Cleef & Arpels Collection Extraordinaire Bois d`Amande – EDP 75 ml
2999