Trussardi Passeggiata In Galleria Vittorio Emanuele II – EDP 100 ml

3029 

Trussardi Passeggiata In Galleria Vittorio Emanuele II – EDP 100 ml od výrobce s dlouholetou historií Trussardi je momentálně ve výhodné akci. Nakupujte chytře, výhodně a bezpečně online. Trussardi Passeggiata In Galleria Vittorio Emanuele II – EDP 100 ml v současnosti pořídíte za cenu 3029 Kč.

Katalogové číslo: 8058045423430 Kategorie: , Štítek:

Popis

Trussardi Passeggiata In Galleria Vittorio Emanuele II – EDP 100 ml od výrobce Trussardi je k dostání výhodně. Pořidťe se tento produkt bezpečně online.

Vznešená elegance Passeggiata In Galleria Vittorio Emanuele II byla shromážděna ve sladkých vrchních tónech lískových oříšků, kávy a skořice a poté jemně přechází do koktejlu kokosu a tuberózy s náznaky jasmínu. Čichový buket odhaluje na konci nezaměnitelné tóny cedrového dřeva, vanilky a bílého pižma. Láhev ze saténového skla má cihlově červené odstíny se sochařským zlatým kovovým víčkem, které přesně reprodukuje miniaturní verzi hlavy italského Levriera, chrta Trussardiho. Vůně byla uvedena na trh v roce 2020.

 

Informace o produktu

  • Typ produktu: Parfémy -> Parfémové vody (EDP)
  • Značka: Trussardi
  • EAN: 8058045423430

{“objem”:{“param_name”:”Objem”,”val”:”100 ml”},”urceni”:{“param_name”:”Určení”,”val”:”Pro muže, Pro ženy”},”typ”:{“param_name”:”Typ”,”val”:”Parfémová voda”},”puvod”:{“param_name”:”Původ”,”val”:”Itálie”},”vedlejsi_vune”:{“param_name”:”Vedlejší vůně”,”val”:”Dřevitá”},”zaklad”:{“param_name”:”Základ”,”val”:”pižmo, cedrové dřevo, vanilka”},”srdce”:{“param_name”:”Srdce”,”val”:”jasmín, kokos, tuberóza”},”hlava”:{“param_name”:”Hlava”,”val”:”skořice , káva, lískový ořech”},”charakteristika_vune”:{“param_name”:”Charakteristika vůně”,”val”:”dřevitá”}}

Trussardi Passeggiata In Galleria Vittorio Emanuele II - EDP 100 ml
Trussardi Passeggiata In Galleria Vittorio Emanuele II – EDP 100 ml
3029