Trussardi Black Extreme – EDT 30 ml

512 

Trussardi Black Extreme – EDT 30 ml od značky Trussardi je k dostání online za výhodnout cenu. Nečekejte dlouho, zboží se u nás moc neohřeje. Trussardi Black Extreme – EDT 30 ml výhodně za 512 Kč.

Katalogové číslo: 8011530994846 Kategorie: , Štítek:

Popis

Trussardi Black Extreme – EDT 30 ml značky s tradicí a dobrou pověstí Trussardi lze u nás získat pouze nyní za super cenu. Nakupujte bezpečně a rychle online.

Toaletní voda Black Extreme od značky Trussardi obsahuje v šechny hlavní hodnoty značky Trussardi . Silná a rozmanitá vůně, která přitahuje a vystupuje jako “nová zbraň svádění”. Nová vůně Black Extreme je založena na šlechtických tónech kůže obklopené elegantními tóny dřeva. Složení Vás uvítá světelným leskem mořských tónů a líbivou vůní italského citrónu. Střední akordy této vůně Vás zavedou do nádherné zahrady italských kosatců , kde po cestě procházíte sadem zralých voňavých švestek. Základ tvoří dřevité tóny, vetiver, pačuli a kůže , která přispívá k té pravé síle muže. Tato vůně byla uvedena na trh v roce 2014.

 

Informace o produktu

  • Typ produktu: Parfémy -> Toaletní vody (EDT)
  • Značka: Trussardi
  • EAN: 8011530994846

{“objem”:{“param_name”:”Objem”,”val”:”30 ml”},”urceni”:{“param_name”:”Určení”,”val”:”Pro muže”},”typ”:{“param_name”:”Typ”,”val”:”Toaletní voda”},”puvod”:{“param_name”:”Původ”,”val”:”Itálie”},”hlavni_vune”:{“param_name”:”Hlavní vůně”,”val”:”Citrusová”},”vedlejsi_vune”:{“param_name”:”Vedlejší vůně”,”val”:”Dřevitá”},”hlava”:{“param_name”:”Hlava”,”val”:”italský citron, mořské tóny”},”zaklad”:{“param_name”:”Základ”,”val”:”pačuli , vetiver, dřevité tóny, kůže”},”srdce”:{“param_name”:”Srdce”,”val”:”italský kosatec, švestka”},”charakteristika_vune”:{“param_name”:”Charakteristika vůně”,”val”:”citrusová, dřevitá”}}

Trussardi Black Extreme - EDT 30 ml
Trussardi Black Extreme – EDT 30 ml
512