Trussardi Behind The Curtain Piazza Alla Scala – EDP 100 ml

3029 

Trussardi Behind The Curtain Piazza Alla Scala – EDP 100 ml od známého dodavatele Trussardi je k dostání za výborné peníze. Skvělý produkt s garancí kvality. Trussardi Behind The Curtain Piazza Alla Scala – EDP 100 ml momentálně v akci za 3029 Kč.

Katalogové číslo: 8058045423447 Kategorie: , Štítek:

Popis

Trussardi Behind The Curtain Piazza Alla Scala – EDP 100 ml od známé společnosti Trussardi je k sehnání u nás za skvělou cenu. Pořidťe si kvalitní zboží u nás online za bezkonkurenční ceny.

Samotná parfémová melodie začíná úvodní předehrou citrusových, bergamotových a kořeněných tónů. Nezávisle na nich sóluje vzácný šafrán, který se mísí s hustou jehličnatou smrkovou vůní jalovce, nízkým přetokem labdana a drahou kůží. Bohatá hedvábná vůně Trussardi Behind The Curtain Piazza Alla Scala leží na ramenou s bílým plátnem cedru, santalového dřeva a pačuli. Láhev ze saténového skla má petrolejově zelené odstíny se sochařským zlatým kovovým víčkem, které přesně reprodukuje miniaturní verzi hlavy italského Levriera, chrta Trussardiho. Vůně byla uvedena na trh v roce 2020.

 

Informace o produktu

  • Typ produktu: Parfémy -> Parfémové vody (EDP)
  • Značka: Trussardi
  • EAN: 8058045423447

{“objem”:{“param_name”:”Objem”,”val”:”100 ml”},”urceni”:{“param_name”:”Určení”,”val”:”Pro muže, Pro ženy”},”typ”:{“param_name”:”Typ”,”val”:”Parfémová voda”},”puvod”:{“param_name”:”Původ”,”val”:”Itálie”},”vedlejsi_vune”:{“param_name”:”Vedlejší vůně”,”val”:”Dřevitá”},”hlava”:{“param_name”:”Hlava”,”val”:”bergamot, šafrán, hřebíček”},”zaklad”:{“param_name”:”Základ”,”val”:”cedrové dřevo, pačuli , santalové dřevo, cypriol”},”srdce”:{“param_name”:”Srdce”,”val”:”jasmín, labdanum, jalovec, kůže”},”charakteristika_vune”:{“param_name”:”Charakteristika vůně”,”val”:”dřevitá”}}

Trussardi Behind The Curtain Piazza Alla Scala - EDP 100 ml
Trussardi Behind The Curtain Piazza Alla Scala – EDP 100 ml
3029