Tom Tailor Urban Life Man – EDT 30 ml

278 

Tom Tailor Urban Life Man – EDT 30 ml značky Tom Tailor je momentálně ve výhodné akci. Vyberte si z opravdu bohaté nabídky u nás. Tom Tailor Urban Life Man – EDT 30 ml právě nyní za 278 Kč.

Katalogové číslo: 4051395102134 Kategorie: , Štítek:

Popis

Tom Tailor Urban Life Man – EDT 30 ml od dodavatele s dlouholetou historií Tom Tailor je nyní k dostání výhodně za super cenu. Neváhejte, zboží nemusí být brzy skladem.

Urban Life Man od značky Tom Taylor je pánská, citrusově-dřevitá vůně. Nechte se unést svěžestí citronu, mandarinky a bergamotu v úvodu vůně, levandulí a bobkovým listem v srdci a pižmem, pačuli a cedrovým dřevem v závěru! Na trh byla uvedena v roce 2015.

 

Informace o produktu

  • Typ produktu: Parfémy -> Toaletní vody (EDT)
  • Značka: Tom Tailor
  • EAN: 4051395102134

{“objem”:{“param_name”:”Objem”,”val”:”30 ml”},”urceni”:{“param_name”:”Určení”,”val”:”Pro muže”},”typ”:{“param_name”:”Typ”,”val”:”Toaletní voda”},”hlavni_vune”:{“param_name”:”Hlavní vůně”,”val”:”Citrusová”},”vedlejsi_vune”:{“param_name”:”Vedlejší vůně”,”val”:”Dřevitá”},”zaklad”:{“param_name”:”Základ”,”val”:”pižmo, cedrové dřevo, pačuli “},”hlava”:{“param_name”:”Hlava”,”val”:”bergamot, citron, mandarinka”},”srdce”:{“param_name”:”Srdce”,”val”:”bobkový list, levandule”},”charakteristika_vune”:{“param_name”:”Charakteristika vůně”,”val”:”citrusová, dřevitá”}}

Tom Tailor Urban Life Man - EDT 30 ml
Tom Tailor Urban Life Man – EDT 30 ml
278