Tom Tailor Pure For Him – EDT 50 ml

522 

Tom Tailor Pure For Him – EDT 50 ml od značky se skvělou pověstí Tom Tailor , aktuálně můžete nakoupit od tohoto výrobce výhodně. Získejte tento produkt za super cenu u nás online. Tom Tailor Pure For Him – EDT 50 ml v akci za 522 Kč.

Katalogové číslo: 4051395162169 Kategorie: , Štítek:

Popis

Tom Tailor Pure For Him – EDT 50 ml od kvalitního výrobce Tom Tailor je nyní k dostání výhodně za super cenu. Nakupujte bezpečně a rychle online.

Mužská a povzbuzující – to je vůně Pure for Him, která ztělesňuje jasný a čistý příslib. Křehkost bergamotu, mandarinky a jalovce jsou lákavou předehrou, díky které budete chtít víc. Srdce spojují dřevité akordy cedru a borovice s aromatickými akcenty levandule, skořice a borovice. V závěru je tón srdce jemně obklopen teplými pižmovými, mechovými a vanilkovými nuancemi, stejně jako dřevité tóny santalového dřeva a vetiveru. Vůně byla uvedena na trh v roce 2021.

 

Informace o produktu

  • Typ produktu: Parfémy -> Toaletní vody (EDT)
  • Značka: Tom Tailor
  • EAN: 4051395162169

{“objem”:{“param_name”:”Objem”,”val”:”50 ml”},”urceni”:{“param_name”:”Určení”,”val”:”Pro muže”},”typ”:{“param_name”:”Typ”,”val”:”Toaletní voda”},”hlavni_vune”:{“param_name”:”Hlavní vůně”,”val”:”Citrusová”},”vedlejsi_vune”:{“param_name”:”Vedlejší vůně”,”val”:”Dřevitá”},”zaklad”:{“param_name”:”Základ”,”val”:”pižmo, mech, santalové dřevo, vanilka, vetiver”},”hlava”:{“param_name”:”Hlava”,”val”:”bergamot, mandarinka, jalovec”},”srdce”:{“param_name”:”Srdce”,”val”:”cedrové dřevo, borovice, skořice , levandule”},”charakteristika_vune”:{“param_name”:”Charakteristika vůně”,”val”:”citrusová, dřevitá”}}

Tom Tailor Pure For Him - EDT 50 ml
Tom Tailor Pure For Him – EDT 50 ml
522