Tom Tailor East Coast Club Man – deodorant s rozprašovačem 75 ml

189 

Tom Tailor East Coast Club Man – deodorant s rozprašovačem 75 ml od výrobce s dobrým jménem Tom Tailor je právě teď za super cenu. Pořidťe si nové a kvalitní zboží za super cenu. Tom Tailor East Coast Club Man – deodorant s rozprašovačem 75 ml ve výhodné ceně 189 Kč.

Katalogové číslo: 4051395182426 Kategorie: , Štítek:

Popis

Tom Tailor East Coast Club Man – deodorant s rozprašovačem 75 ml od dodavatele se skvělou pověstí Tom Tailor je k dostání výhodně. Vybrali jsme pro vás top produkt a připravili ještě lepší cenu.

Značka Tom Tailor uvádí na trh voňavý pár s názvem East Coast Club. Vůně jsou inspirovány životem na americkém východním pobřeží a kombinují svěžest a smyslnost i rázné a jemné jednání. Úvodní tóny East Coast Club Man patří sicilskému citronu a broskvím. Srdce představuje aromatické tóny levandule v kombinaci se sametovou fialkou a intenzivním semišem, na teplém základu fazole Tonka, ambry a bílého dřeva. Na trh byla uvedena v roce 2013.

 

Informace o produktu

  • Typ produktu: Parfémy -> Deodoranty
  • Značka: Tom Tailor
  • EAN: 4051395182426

{“objem”:{“param_name”:”Objem”,”val”:”75 ml”},”urceni”:{“param_name”:”Určení”,”val”:”Pro muže”},”hlavni_vune”:{“param_name”:”Hlavní vůně”,”val”:”Orientální”},”srdce”:{“param_name”:”Srdce”,”val”:”fialka, semiš”},”zaklad”:{“param_name”:”Základ”,”val”:”ambra, fazole tonka, bílé dřevo”},”hlava”:{“param_name”:”Hlava”,”val”:”citron, broskev”},”charakteristika_vune”:{“param_name”:”Charakteristika vůně”,”val”:”orientální”},”typ”:{“param_name”:”Typ”,”val”:”Deodorant ve spreji”}}

Tom Tailor East Coast Club Man - deodorant s rozprašovačem 75 ml
Tom Tailor East Coast Club Man – deodorant s rozprašovačem 75 ml
189