Tom Ford Tuscan Leather – tělový sprej 150 ml

1399 

Tom Ford Tuscan Leather – tělový sprej 150 ml od tohoto předního výrobce Tom Ford lze nakoupit u nás za skvělou cenu. Pořidťe si tento produkt bezpečně online na našem e-shopu. Tom Ford Tuscan Leather – tělový sprej 150 ml , produkt koupíte ted u nás za 1399 Kč.

Katalogové číslo: 888066056083 Kategorie: , Štítek:

Popis

Tom Ford Tuscan Leather – tělový sprej 150 ml od předního výrobce Tom Ford je pro vás k sehnání za skvělou cenu. Nové produkty každý den. Aktuální ceny a slevy.

Tuscan Leather je nová vůně pro ženy i muže. Hlava vůně je tvořena šafránem, malinami a tymiánem. V srdci najdete jasmín a kadidlo. Vůně kůže se ve svém základu prolíná s dřevitými tóny, jantarem a semišem. Tuscan Leather je smyslná extravagantní vůně, která potěší všechny sebevědomé ženy i muže.

 

Informace o produktu

  • Typ produktu: Parfémy -> Tělové spreje
  • Značka: Tom Ford
  • EAN: 888066056083

{“objem”:{“param_name”:”Objem”,”val”:”150 ml”},”urceni”:{“param_name”:”Určení”,”val”:”Pro muže, Pro ženy”},”typ”:{“param_name”:”Typ”,”val”:”Tělový sprej”},”hlavni_vune”:{“param_name”:”Hlavní vůně”,”val”:”Orientální”},”vedlejsi_vune”:{“param_name”:”Vedlejší vůně”,”val”:”Juchtová”},”parfemy_niche”:{“param_name”:”Parfémy niche”,”val”:”Niche parfémy”},”zaklad”:{“param_name”:”Základ”,”val”:”jantar, dřevité tóny, semiš, kůže”},”srdce”:{“param_name”:”Srdce”,”val”:”jasmín, kadidlo”},”hlava”:{“param_name”:”Hlava”,”val”:”šafrán, tymián, malina”}}

Tom Ford Tuscan Leather - tělový sprej 150 ml
Tom Ford Tuscan Leather – tělový sprej 150 ml
1399