Tom Ford Tuscan Leather Intense – EDP 100 ml

7433 

Tom Ford Tuscan Leather Intense – EDP 100 ml od známé značky Tom Ford je právě nyní ve slevě. Nenechte si tuto akci ujít. Nakupujte chytře, výhodně a bezpečně online. Tom Ford Tuscan Leather Intense – EDP 100 ml právě nyní za skvělou cenu 7433 Kč.

Katalogové číslo: 888066091718 Kategorie: , Štítek:

Popis

Tom Ford Tuscan Leather Intense – EDP 100 ml od tohoto skvělého výrobce Tom Ford je pro vás k sehnání za skvělou cenu. Máme pro vás nejen všechny známé světové značky, ale i produkty menších výrobců.

Tuscan Leather je kožená vůně pro ženy a muže. Vonná kompozice začíná šafránem, tymiánem, davanou a malinou. Dále pokračuje kompozice k srdci, ve kterém je jasmín, olibanum a dřevo. Nakonec vůni uzavírají tóny ambry, semiše, kůže a dřeva. Vůně byla uvedena na trh v roce 2019.

 

Informace o produktu

  • Typ produktu: Parfémy -> Parfémové vody (EDP)
  • Značka: Tom Ford
  • EAN: 888066091718

{“objem”:{“param_name”:”Objem”,”val”:”100 ml”},”urceni”:{“param_name”:”Určení”,”val”:”Pro muže, Pro ženy”},”typ”:{“param_name”:”Typ”,”val”:”Parfémová voda”},”vedlejsi_vune”:{“param_name”:”Vedlejší vůně”,”val”:”Juchtová”},”parfemy_niche”:{“param_name”:”Parfémy niche”,”val”:”Niche parfémy”},”hlava”:{“param_name”:”Hlava”,”val”:”malina, davana, šafrán, tymián”},”srdce”:{“param_name”:”Srdce”,”val”:”dřevité tóny, olibanum, jasmín”},”zaklad”:{“param_name”:”Základ”,”val”:”kůže, ambra, semiš, dřevité tóny, živočišné tóny”},”charakteristika_vune”:{“param_name”:”Charakteristika vůně”,”val”:”kožená”}}

Tom Ford Tuscan Leather Intense - EDP 100 ml
Tom Ford Tuscan Leather Intense – EDP 100 ml
7433