Tom Ford Tuscan Leather – EDP 100 ml

6315 

Tom Ford Tuscan Leather – EDP 100 ml od kvalitní společnosti Tom Ford je právě teď za super cenu. Udělejte si radost nákupem u nás pohodlně a bezpečně online. Tom Ford Tuscan Leather – EDP 100 ml za bezkonkureční cenu 6315 Kč.

Katalogové číslo: 888066004459 Kategorie: , Štítek:

Popis

Tom Ford Tuscan Leather – EDP 100 ml od známého dodavatele Tom Ford lze nakoupit u nás za skvělou cenu. V obchodě naleznete nejžádanější zboží špičkové kvality.

Tuscan Leather je nová vůně pro ženy i muže. Hlava vůně je tvořena šafránem, malinami a tymiánem. V srdci najdete jasmín a kadidlo. Vůně kůže se ve svém základu prolíná s dřevitými tóny, jantarem a semišem. Tuscan Leather je smyslná extravagantní vůně, která potěší všechny sebevědomé ženy i muže.

 

Informace o produktu

  • Typ produktu: Parfémy -> Parfémové vody (EDP)
  • Značka: Tom Ford
  • EAN: 888066004459

{“objem”:{“param_name”:”Objem”,”val”:”100 ml”},”urceni”:{“param_name”:”Určení”,”val”:”Pro muže, Pro ženy”},”typ”:{“param_name”:”Typ”,”val”:”Parfémová voda”},”hlavni_vune”:{“param_name”:”Hlavní vůně”,”val”:”Orientální”},”vedlejsi_vune”:{“param_name”:”Vedlejší vůně”,”val”:”Juchtová”},”parfemy_niche”:{“param_name”:”Parfémy niche”,”val”:”Niche parfémy”},”zaklad”:{“param_name”:”Základ”,”val”:”jantar, dřevité tóny, semiš, kůže”},”srdce”:{“param_name”:”Srdce”,”val”:”jasmín, kadidlo”},”hlava”:{“param_name”:”Hlava”,”val”:”šafrán, tymián, malina”},”charakteristika_vune”:{“param_name”:”Charakteristika vůně”,”val”:”kožená”}}

Tom Ford Tuscan Leather - EDP 100 ml
Tom Ford Tuscan Leather – EDP 100 ml
6315