Tom Ford Tobacco Vanille – tělový sprej 150 ml

1431 

Tom Ford Tobacco Vanille – tělový sprej 150 ml od společnosti s úžasnou pověstí Tom Ford je k dostání teď u nás za bezkonkurenční cenu. Nakupte si kvalitní zboží na našem e-shopu. Tom Ford Tobacco Vanille – tělový sprej 150 ml – můžete mít za 1431 Kč.

Katalogové číslo: 888066056069 Kategorie: , Štítek:

Popis

Tom Ford Tobacco Vanille – tělový sprej 150 ml od dodavatele s dlouholetou historií Tom Ford je k dostání teď u nás za skvělou cenu. Nakupujte kvalitní zboží nyní v akci za super ceny.

Tobacco Vanille z kolekce Private Blend je luxusní orientálně-květinová vůně pro ženy i muže. Hlavu tvoří tabákový list a kořeněné akordy. V srdci se snoubí fazole tonka s květem tabáku, vanilkou a kakaem. Základ dotváří sušené ovoce a dřevité tóny. Na trh byla uvedena v roce 2007 a je možné ji libovolně kombinovat s dalšími vůněmi z této kolekce.

 

Informace o produktu

  • Typ produktu: Parfémy -> Tělové spreje
  • Značka: Tom Ford
  • EAN: 888066056069

{“objem”:{“param_name”:”Objem”,”val”:”150 ml”},”urceni”:{“param_name”:”Určení”,”val”:”Pro muže, Pro ženy”},”typ”:{“param_name”:”Typ”,”val”:”Tělový sprej”},”hlavni_vune”:{“param_name”:”Hlavní vůně”,”val”:”Orientální”},”vedlejsi_vune”:{“param_name”:”Vedlejší vůně”,”val”:”Juchtová”},”parfemy_niche”:{“param_name”:”Parfémy niche”,”val”:”Niche parfémy”},”srdce”:{“param_name”:”Srdce”,”val”:”vanilka, květ tabáku, fazole tonka, kakao”},”hlava”:{“param_name”:”Hlava”,”val”:”kořeněné tóny, listy tabáku”},”zaklad”:{“param_name”:”Základ”,”val”:”dřevité tóny, ovoce”},”charakteristika_vune”:{“param_name”:”Charakteristika vůně”,”val”:”orientální”}}

Tom Ford Tobacco Vanille - tělový sprej 150 ml
Tom Ford Tobacco Vanille – tělový sprej 150 ml
1431