Tom Ford Soleil Blanc – třpytivý tělový olej (rose gold) 100 ml

1983 

Tom Ford Soleil Blanc – třpytivý tělový olej (rose gold) 100 ml od společnosti s výborným jménem Tom Ford je k dostátní teď u nás za super cenu. Vybrali jsme pro vás top produkt a připravili ještě lepší cenu. Tom Ford Soleil Blanc – třpytivý tělový olej (rose gold) 100 ml – zboží máme ted u nás za 1983 Kč.

Katalogové číslo: 888066082495 Kategorie: , Štítek:

Popis

Tom Ford Soleil Blanc – třpytivý tělový olej (rose gold) 100 ml od spolehlivé značky Tom Ford je k dostání výhodně. Vyhněte se frontám a nakupte jednoduše online.

Soleil Blanc je orientálně-květinová vůně pro ženy i muže. Hlavu tvoří bergamot, pistácie, kardamom a růžový pepř. Srdce se skládá z jasmínu, tuberósy a ylang-ylang. V základu se rozvoní balzámová pryskyřice benzoin, kokos, hřejivá ambra a fazole tonka. Vůně byla uvedena na trh v roce 2016.

 

Informace o produktu

  • Typ produktu: Parfémy -> Parfémované oleje
  • Značka: Tom Ford
  • EAN: 888066082495

{“objem”:{“param_name”:”Objem”,”val”:”100 ml”},”urceni”:{“param_name”:”Určení”,”val”:”Pro muže, Pro ženy”},”typ”:{“param_name”:”Typ”,”val”:”Parfémový olej”},”hlavni_vune”:{“param_name”:”Hlavní vůně”,”val”:”Orientální”},”vedlejsi_vune”:{“param_name”:”Vedlejší vůně”,”val”:”Sladká”},”parfemy_niche”:{“param_name”:”Parfémy niche”,”val”:”Niche parfémy”},”hlava”:{“param_name”:”Hlava”,”val”:”bergamot, růžový pepř, kardamom, pistácie”},”zaklad”:{“param_name”:”Základ”,”val”:”ambra, benzoin, fazole tonka, kokos”},”srdce”:{“param_name”:”Srdce”,”val”:”jasmín, ylang-ylang, tuberóza”},”charakteristika_vune”:{“param_name”:”Charakteristika vůně”,”val”:”orientální”}}

Tom Ford Soleil Blanc - třpytivý tělový olej (rose gold) 100 ml
Tom Ford Soleil Blanc – třpytivý tělový olej (rose gold) 100 ml
1983