Tom Ford Soleil Blanc – třpytivý tělový olej (gold) 100 ml

2038 

Tom Ford Soleil Blanc – třpytivý tělový olej (gold) 100 ml od známé kvalitní značky Tom Ford je k dostátní teď u nás za super cenu. Nakupte si kvalitní zboží na našem e-shopu. Tom Ford Soleil Blanc – třpytivý tělový olej (gold) 100 ml výhodně za cenu 2038 Kč.

Katalogové číslo: 888066047784 Kategorie: , Štítek:

Popis

Tom Ford Soleil Blanc – třpytivý tělový olej (gold) 100 ml od výrobce s mnohaletou tradicí Tom Ford je pro vás pro vás právě dnes v akci. Nečekejte dlouho, zboží se u nás moc neohřeje.

Soleil Blanc vás zaujme sladkou orientálně-květinovou vůní, která je určena pro ženy i muže. Hlavu tvoří bergamot, pistácie, kardamom a růžový pepř. Srdce se skládá z jasmínu, tuberózy a ylang-ylang. V základu se rozvoní balzámová pryskyřice benzoin, kokos, hřejivá ambra a fazole tonka. Třpytivý parfémový olej rozzáří vaši pokožku, dodá jí zlatavý nádech a zanechá ji hedvábně hebkou.

 

Informace o produktu

  • Typ produktu: Parfémy -> Parfémované oleje
  • Značka: Tom Ford
  • EAN: 888066047784

{“objem”:{“param_name”:”Objem”,”val”:”100 ml”},”urceni”:{“param_name”:”Určení”,”val”:”Pro muže, Pro ženy”},”typ”:{“param_name”:”Typ”,”val”:”Parfémový olej”},”hlavni_vune”:{“param_name”:”Hlavní vůně”,”val”:”Orientální”},”vedlejsi_vune”:{“param_name”:”Vedlejší vůně”,”val”:”Sladká”},”parfemy_niche”:{“param_name”:”Parfémy niche”,”val”:”Niche parfémy”},”hlava”:{“param_name”:”Hlava”,”val”:”bergamot, růžový pepř, kardamom, pistácie”},”zaklad”:{“param_name”:”Základ”,”val”:”ambra, benzoin, fazole tonka, kokos”},”srdce”:{“param_name”:”Srdce”,”val”:”jasmín, ylang-ylang, tuberóza”},”charakteristika_vune”:{“param_name”:”Charakteristika vůně”,”val”:”orientální, květinová, sladká”}}

Tom Ford Soleil Blanc - třpytivý tělový olej (gold) 100 ml
Tom Ford Soleil Blanc – třpytivý tělový olej (gold) 100 ml
2038