Tom Ford Soleil Blanc – EDP 30 ml

2873 

Tom Ford Soleil Blanc – EDP 30 ml od známé společnosti Tom Ford . Zboží máme momentálně za příznivou cenu. Nákupem tohoto výrobku rozhodně neprohloupíte. Tom Ford Soleil Blanc – EDP 30 ml za výhodnou cenu 2873 Kč.

Katalogové číslo: 888066080729 Kategorie: , Štítek:

Popis

Tom Ford Soleil Blanc – EDP 30 ml od tohoto výrobce Tom Ford , zboží máme nyní v omezeném množství, s nákupem určitě neváhejte. Vybírejte z široké nabídky produtků za super ceny.

Soleil Blanc je orientálně-květinová vůně pro ženy i muže. Hlavu tvoří bergamot, pistácie, kardamom a růžový pepř. Srdce se skládá z jasmínu, tuberósy a ylang-ylang. V základu se rozvoní balzámová pryskyřice benzoin, kokos, hřejivá ambra a fazole tonka. Vůně byla uvedena na trh v roce 2016.

 

Informace o produktu

  • Typ produktu: Parfémy -> Parfémové vody (EDP)
  • Značka: Tom Ford
  • EAN: 888066080729

{“objem”:{“param_name”:”Objem”,”val”:”30 ml”},”urceni”:{“param_name”:”Určení”,”val”:”Pro muže, Pro ženy”},”typ”:{“param_name”:”Typ”,”val”:”Parfémová voda”},”hlavni_vune”:{“param_name”:”Hlavní vůně”,”val”:”Orientální”},”vedlejsi_vune”:{“param_name”:”Vedlejší vůně”,”val”:”Sladká”},”parfemy_niche”:{“param_name”:”Parfémy niche”,”val”:”Niche parfémy”},”hlava”:{“param_name”:”Hlava”,”val”:”bergamot, růžový pepř, kardamom, pistácie”},”zaklad”:{“param_name”:”Základ”,”val”:”ambra, benzoin, fazole tonka, kokos”},”srdce”:{“param_name”:”Srdce”,”val”:”jasmín, ylang-ylang, tuberóza”},”charakteristika_vune”:{“param_name”:”Charakteristika vůně”,”val”:”orientální, květinová”}}

Tom Ford Soleil Blanc - EDP 30 ml
Tom Ford Soleil Blanc – EDP 30 ml
2873