Tom Ford Oud Fleur – EDP 50 ml

4446 

Tom Ford Oud Fleur – EDP 50 ml od této značky Tom Ford je momentálně ve výhodné akci. Na našem e-shopu si pořídíte kvalitní zboží za top ceny. Tom Ford Oud Fleur – EDP 50 ml za výhodnou cenu 4446 Kč.

Katalogové číslo: 888066028455 Kategorie: , Štítek:

Popis

Tom Ford Oud Fleur – EDP 50 ml značky Tom Ford . Aktuálně máme akci na zboží od tohoto výrobce. Zařaďte se ke spokojeným zákazníkům.

Vzácné agarové dřevo je základem této chyprové vůně pro ženy i muže Oud Fleur. Dřevité tóny santalového dřeva se mísí s okouzlující vůní růží. Vše uzavírá pryskyřice a pačuli. Vůně byla uvedena na trh v roce 2013.

 

Informace o produktu

  • Typ produktu: Parfémy -> Parfémové vody (EDP)
  • Značka: Tom Ford
  • EAN: 888066028455

{“objem”:{“param_name”:”Objem”,”val”:”50 ml”},”urceni”:{“param_name”:”Určení”,”val”:”Pro muže, Pro ženy”},”typ”:{“param_name”:”Typ”,”val”:”Parfémová voda”},”hlavni_vune”:{“param_name”:”Hlavní vůně”,”val”:”Chyprová”},”vedlejsi_vune”:{“param_name”:”Vedlejší vůně”,”val”:”Dřevitá”},”parfemy_niche”:{“param_name”:”Parfémy niche”,”val”:”Niche parfémy”},”zaklad”:{“param_name”:”Základ”,”val”:”pačuli , pryskyřice”},”srdce”:{“param_name”:”Srdce”,”val”:”růže, agarové dřevo (oud)”},”hlava”:{“param_name”:”Hlava”,”val”:”santalové dřevo”},”charakteristika_vune”:{“param_name”:”Charakteristika vůně”,”val”:”chyprová, dřevitá”}}

Tom Ford Oud Fleur - EDP 50 ml
Tom Ford Oud Fleur – EDP 50 ml
4446