Tom Ford Fucking Fabulous – tělový sprej 150 ml

1713 

Tom Ford Fucking Fabulous – tělový sprej 150 ml od značky se skvělou pověstí Tom Ford je pro vás k sehnání za skvělou cenu. Pořidťe si tento kvalitní produkt na našem e-shopu. Tom Ford Fucking Fabulous – tělový sprej 150 ml výhodně ted u nás za 1713 Kč.

Katalogové číslo: 888066089449 Kategorie: , Štítek:

Popis

Tom Ford Fucking Fabulous – tělový sprej 150 ml od našeho výrobce Tom Ford lze u nás nakoupit teď za výhodnou cenu. Pořiďte si tento produkt bezpečně online.

Parfémová voda Fucking Fabulous od Tom Ford je výrazná vůně, která je určena pro muže i ženy – jedná se o unisex vůni. Tato limitovaná edice vás prostě nadchne – v úvodu se ukrývá levandule a muškátová šalvěj, srdce patří kořenu kosatce, kůži, vanilce a mandli. Na závěr se rozvoní bílé dřevo, jantar, kůže, fazole tonka a kašmír. Na trh byla uvedena v roce 2017.

 

Informace o produktu

  • Typ produktu: Parfémy -> Tělové spreje
  • Značka: Tom Ford
  • EAN: 888066089449

{“objem”:{“param_name”:”Objem”,”val”:”150 ml”},”urceni”:{“param_name”:”Určení”,”val”:”Pro muže, Pro ženy”},”typ”:{“param_name”:”Typ”,”val”:”Tělový sprej”},”parfemy_niche”:{“param_name”:”Parfémy niche”,”val”:”Niche parfémy”},”zaklad”:{“param_name”:”Základ”,”val”:”jantar, fazole tonka, bílé dřevo, kůže, kašmír”},”srdce”:{“param_name”:”Srdce”,”val”:”vanilka, kořen kosatce, mandle, kůže”},”hlava”:{“param_name”:”Hlava”,”val”:”levandule, muškátová šalvěj”},”charakteristika_vune”:{“param_name”:”Charakteristika vůně”,”val”:”kožená, ambrová”},”vedlejsi_vune”:{“param_name”:”Vedlejší vůně”,”val”:”Juchtová”}}

Tom Ford Fucking Fabulous - tělový sprej 150 ml
Tom Ford Fucking Fabulous – tělový sprej 150 ml
1713