Tom Ford Fougere Platine – EDP 50 ml

3799 

Tom Ford Fougere Platine – EDP 50 ml od známého dodavatele Tom Ford je u nás nyní v akci, tak neváhejte s nákupem. Pořiďte si tento produkt bezpečne a rychle online. Tom Ford Fougere Platine – EDP 50 ml ve skvělé akci za 3799 Kč.

Katalogové číslo: 888066081207 Kategorie: , Štítek:

Popis

Tom Ford Fougere Platine – EDP 50 ml od naší známé značky Tom Ford – zboží u nás pořídíte právě ted za skvělou cenu. Vybírejte z široké nabídky produtků za super ceny.

Fougere Platine je luxusní fougerově-aromatická vůně pro muže i ženy. Hlavu tvoří svěží bergamot, muškátová šalvěj, levandule a bazalka. V srdci se ukrývá pelyněk, pryskyřice olibanum, španělská pryskyřice labdanum a sladký med. Kompozici uzavírá tabák, cedr a další dřevité tóny. Na trh byla uvedena v roce 2018.

 

Informace o produktu

  • Typ produktu: Parfémy -> Parfémové vody (EDP)
  • Značka: Tom Ford
  • EAN: 888066081207

{“objem”:{“param_name”:”Objem”,”val”:”50 ml”},”urceni”:{“param_name”:”Určení”,”val”:”Pro muže, Pro ženy”},”typ”:{“param_name”:”Typ”,”val”:”Parfémová voda”},”hlavni_vune”:{“param_name”:”Hlavní vůně”,”val”:”Fougerová”},”parfemy_niche”:{“param_name”:”Parfémy niche”,”val”:”Niche parfémy”},”hlava”:{“param_name”:”Hlava”,”val”:”bergamot, muškátová šalvěj, bazalka, levandule”},”zaklad”:{“param_name”:”Základ”,”val”:”cedrové dřevo, dřevité tóny, tabák”},”srdce”:{“param_name”:”Srdce”,”val”:”španělské labdanum, tarragon, med, olibanum”},”charakteristika_vune”:{“param_name”:”Charakteristika vůně”,”val”:”fougerová”}}

Tom Ford Fougere Platine - EDP 50 ml
Tom Ford Fougere Platine – EDP 50 ml
3799