Tom Ford Fleur de Portofino – EDP 50 ml

4278 

Tom Ford Fleur de Portofino – EDP 50 ml od spolehlivého výrobce Tom Ford je momentálně za bezkonkurenční cenu. Nakupujte kvalitní produkty online za dobré ceny. Tom Ford Fleur de Portofino – EDP 50 ml za bezkonkureční cenu 4278 Kč.

Katalogové číslo: 888066041966 Kategorie: , Štítek:

Popis

Tom Ford Fleur de Portofino – EDP 50 ml od známé společnosti Tom Ford je k sehnání u nás za skvělou cenu. Máte rádi různé slevové akce? Pro stálé klienty máme výhodný věrnostní program.

Fleur de Portofino je květinově-ovocná vůně pro ženy i muže. Hlavu tvoří bergamot, citron, mandarinka, lístky pomerančovníku, lítky fialky a šeřík. Květinové srdce se skládá z vonokvětky, akátu, magnolie, pomerančovníku, růže a jasmínu. V základu se rozvoní akátový med, labdanum, vanilka, tolu balzám, civet a ibišovec pižmový. Vůně byla uvedena na trh v roce 2015.

 

Informace o produktu

  • Typ produktu: Parfémy -> Parfémové vody (EDP)
  • Značka: Tom Ford
  • EAN: 888066041966

{“objem”:{“param_name”:”Objem”,”val”:”50 ml”},”urceni”:{“param_name”:”Určení”,”val”:”Pro muže, Pro ženy”},”typ”:{“param_name”:”Typ”,”val”:”Parfémová voda”},”hlavni_vune”:{“param_name”:”Hlavní vůně”,”val”:”Květinová”},”vedlejsi_vune”:{“param_name”:”Vedlejší vůně”,”val”:”Ovocná”},”parfemy_niche”:{“param_name”:”Parfémy niche”,”val”:”Niche parfémy”},”hlava”:{“param_name”:”Hlava”,”val”:”bergamot, list fialky, citron, list pomerančovníku, mandarinka, šeřík”},”srdce”:{“param_name”:”Srdce”,”val”:”jasmín, květ pomerančovníku, růže, akát, magnólie, osmanthus”},”zaklad”:{“param_name”:”Základ”,”val”:”labdanum, ibišovec pižmový, vanilka, toluánský balzám, med, cibetka”},”charakteristika_vune”:{“param_name”:”Charakteristika vůně”,”val”:”květinová, ovocná”}}

Tom Ford Fleur de Portofino - EDP 50 ml
Tom Ford Fleur de Portofino – EDP 50 ml
4278