Tom Ford Costa Azzurra – EDP 50 ml

2352 

Tom Ford Costa Azzurra – EDP 50 ml od spolehlivého výrobce Tom Ford – produkt u nás seženete právě teď za super cenu. V e-shopu nakoupíte kvalitní produkty bezpečně online. Tom Ford Costa Azzurra – EDP 50 ml za výhodnou cenu 2352 Kč.

Katalogové číslo: 888066117463 Kategorie: , Štítek:

Popis

Tom Ford Costa Azzurra – EDP 50 ml zboží dodává Tom Ford , zboží máme nyní v omezeném množství, s nákupem určitě neváhejte. Vybrali jsme pro vás top kvalitu za bezva cenu.

Costa Azzurra je dřevitě-aromatická vůně pro ženy i muže. Hlavu tvoří mořská řasa, naplavené dříví, agarové dřevo, ibišovec pižmový, celerová semínka a kardamom. Srdce se skládá z jalovce, myrty, levandule, citronu, mandarinky a pelyňku. V základu se rozvoní pryskyřice mastic, olibanum, kadidlo, vanilka, vetiver a dubové dřevo. Vůně byla uvedena na trh v roce 2014.

 

Informace o produktu

  • Typ produktu: Parfémy -> Parfémové vody (EDP)
  • Značka: Tom Ford
  • EAN: 888066117463

{“objem”:{“param_name”:”Objem”,”val”:”50 ml”},”urceni”:{“param_name”:”Určení”,”val”:”Pro muže, Pro ženy”},”typ”:{“param_name”:”Typ”,”val”:”Parfémová voda”},”hlavni_vune”:{“param_name”:”Hlavní vůně”,”val”:”Orientální”},”vedlejsi_vune”:{“param_name”:”Vedlejší vůně”,”val”:”Dřevitá”},”parfemy_niche”:{“param_name”:”Parfémy niche”,”val”:”Niche parfémy”},”srdce”:{“param_name”:”Srdce”,”val”:”citron, tarragon, mandarinka, jalovec, myrta, levandule”},”hlava”:{“param_name”:”Hlava”,”val”:”ibišovec pižmový, agarové dřevo (oud), mořská řasa, celerová semínka, kardamom, naplavené dřevo”},”zaklad”:{“param_name”:”Základ”,”val”:”vanilka, vetiver, kadidlo, pryskyřice, dubové dřevo, olibanum”},”charakteristika_vune”:{“param_name”:”Charakteristika vůně”,”val”:”aromatická, vodní”}}

Tom Ford Costa Azzurra - EDP 50 ml
Tom Ford Costa Azzurra – EDP 50 ml
2352