Tom Ford Beau De Jour – EDP 50 ml

2220 

Tom Ford Beau De Jour – EDP 50 ml od známé společnosti Tom Ford je momentálně ve výhodné akci. Vyberte si z široké škály produktů a nakupte u nás online. Tom Ford Beau De Jour – EDP 50 ml – nyní pořídíte za super cenu 2220 Kč.

Katalogové číslo: 888066103886 Kategorie: , Štítek:

Popis

Tom Ford Beau De Jour – EDP 50 ml od skvělé značky Tom Ford – produkt u nás seženete právě teď za super cenu. Vybírejte z široké nabídky produtků za super ceny.

Parfémová voda Beau De Jour od značky Tom Ford je výrazná vůně, která je určena pro muže. Tato vůně vás prostě nadchne – v úvodu se ukrývá levandule, srdce patří mátě, bazalce, pelargonii a rozmarýnu. Na závěr se rozvoní smyslné pačuli a jantar. Na trh byla uvedena v roce 2020.

 

Informace o produktu

  • Typ produktu: Parfémy -> Parfémové vody (EDP)
  • Značka: Tom Ford
  • EAN: 888066103886

{“objem”:{“param_name”:”Objem”,”val”:”50 ml”},”urceni”:{“param_name”:”Určení”,”val”:”Pro muže”},”typ”:{“param_name”:”Typ”,”val”:”Parfémová voda”},”hlavni_vune”:{“param_name”:”Hlavní vůně”,”val”:”Orientální”},”vedlejsi_vune”:{“param_name”:”Vedlejší vůně”,”val”:”Sladká”},”parfemy_niche”:{“param_name”:”Parfémy niche”,”val”:”Niche parfémy”},”zaklad”:{“param_name”:”Základ”,”val”:”jantar, pačuli “},”srdce”:{“param_name”:”Srdce”,”val”:”pelargonie (geranium), bazalka, máta, rozmarýn”},”charakteristika_vune”:{“param_name”:”Charakteristika vůně”,”val”:”orientální”},”hlava”:{“param_name”:”Hlava”,”val”:”levandule”}}

Tom Ford Beau De Jour - EDP 50 ml
Tom Ford Beau De Jour – EDP 50 ml
2220