Tom Ford Azure Lime – EDP 50 ml

4499 

Tom Ford Azure Lime – EDP 50 ml od známé značky Tom Ford jde u nás právě teď pořídit výhodně. Vybírejte z široké nabídky produktů za skvělé ceny. Tom Ford Azure Lime – EDP 50 ml – můžete mít za 4499 Kč.

Katalogové číslo: 888066006361 Kategorie: , Štítek:

Popis

Tom Ford Azure Lime – EDP 50 ml od značky s dlouholetou historií Tom Ford lze u nás nakoupit za příznivou cenu. Nakupujte bezpečně a rychle online.

Azure Lime je parfémová voda pro muže i ženy, která spadá do kolekce Tom Ford Private Blend. Zářivé citrusové tóny se spojí s lehkými a kouzelnými květinovými akordy, které prohloubí intenzivní dřevité aroma, umocněné smyslnou vůní pižma. Originální a mistrovsky vyladěná kompozice, která se perfektně hodí pro každodenní nošení, nejlépe ale vynikne v teplých letních měsících. Jak voní luxus a prestiž? Přesně jako Tom Ford Azure Lime. Vůně byla uvedena na trh v roce 2010 a jejími tvůrci jsou Antoine Lie a Ellen Molner.

 

Informace o produktu

  • Typ produktu: Parfémy -> Parfémové vody (EDP)
  • Značka: Tom Ford
  • EAN: 888066006361

{“objem”:{“param_name”:”Objem”,”val”:”50 ml”},”typ”:{“param_name”:”Typ”,”val”:”Parfémová voda”},”parfemy_niche”:{“param_name”:”Parfémy niche”,”val”:”Niche parfémy”},”urceni”:{“param_name”:”Určení”,”val”:”Pro ženy, Pro muže”},”hlava”:{“param_name”:”Hlava”,”val”:”citrusy, dřevité tóny, květinové tóny, pižmo”},”charakteristika_vune”:{“param_name”:”Charakteristika vůně”,”val”:”citrusová, dřevitá”},”hlavni_vune”:{“param_name”:”Hlavní vůně”,”val”:”Citrusová”},”vedlejsi_vune”:{“param_name”:”Vedlejší vůně”,”val”:”Dřevitá”}}

Tom Ford Azure Lime - EDP 50 ml
Tom Ford Azure Lime – EDP 50 ml
4499