Tiziana Terenzi Vele – parfém – TESTER 100 ml

3813 

Tiziana Terenzi Vele – parfém – TESTER 100 ml od výrobce s mnohaletou tradicí Tiziana Terenzi je k získání právě teď u nás za super cenu. Kvalita zahrnuje celkovou trvanlivost a spolehlivost tohoto výrobku. Tiziana Terenzi Vele – parfém – TESTER 100 ml stojí ted u nás 3813 Kč.

Katalogové číslo: 2376876256765 Kategorie: , Štítek:

Popis

Tiziana Terenzi Vele – parfém – TESTER 100 ml od výrobce s dobrým jménem Tiziana Terenzi je u nás za bezkonkurenční cenu. Na našem e-shopu si pořídíte kvalitní zboží za top ceny.

Parfémový extrakt Tiziana Terenzi Vele je dokonalá moderní vůně, která vám dodá nezaměnitelné charisma a umožní vám snadno dosáhnout vašich cílů. Vůně pro muže a ženy, která se hodí hlavě do téplého počasí. Vůně byla uvedena na trh v roce 2017.

 

Informace o produktu

  • Typ produktu: Parfémy -> Testery parfémů
  • Značka: Tiziana Terenzi
  • EAN: 2376876256765

{“objem”:{“param_name”:”Objem”,”val”:”100 ml”},”urceni”:{“param_name”:”Určení”,”val”:”Pro muže, Pro ženy”},”typ”:{“param_name”:”Typ”,”val”:”Testery parfémů”},”puvod”:{“param_name”:”Původ”,”val”:”Itálie”},”hlavni_vune”:{“param_name”:”Hlavní vůně”,”val”:”Květinová”},”vedlejsi_vune”:{“param_name”:”Vedlejší vůně”,”val”:”Ovocná”},”parfemy_niche”:{“param_name”:”Parfémy niche”,”val”:”Niche parfémy”},”zaklad”:{“param_name”:”Základ”,”val”:”pižmo, jantar, vanilka, papája, nové koření”},”srdce”:{“param_name”:”Srdce”,”val”:”jasmín, růže, heliotrop, hyacint, ylang-ylang”},”hlava”:{“param_name”:”Hlava”,”val”:”červený rybíz, zelené tóny, fík, mango, marakuja”},”charakteristika_vune”:{“param_name”:”Charakteristika vůně”,”val”:”květinová, ovocná”}}

Tiziana Terenzi Vele - parfém - TESTER 100 ml
Tiziana Terenzi Vele – parfém – TESTER 100 ml
3813