Tiziana Terenzi Ursa – parfém – TESTER 100 ml

2625 

Tiziana Terenzi Ursa – parfém – TESTER 100 ml od skvělého výrobce Tiziana Terenzi lze zakoupit u nás za příznivou cenu. Pořidťe se tento produkt bezpečně online. Tiziana Terenzi Ursa – parfém – TESTER 100 ml stojí ted u nás 2625 Kč.

Katalogové číslo: 2376876256789 Kategorie: , Štítek:

Popis

Tiziana Terenzi Ursa – parfém – TESTER 100 ml od značky s dobrým jménem Tiziana Terenzi jde u nás právě teď pořídit výhodně. Rychlý a bezpečný nákup u nás.

Hypnotická síla a krása ohně je vždy přítomna v našich životech, spojuje nás s velkou symbolickou silou, s emocemi, stejně jako se všemi našimi výtvory. Vůně jsou schopny ztělesnit fáze cesty, kterou oheň prochází. V ohni se zdá, že každá emoce, každý obraz, každé aroma ožívá a existuje téměř nezávisle na našich myšlenkách.

 

Informace o produktu

  • Typ produktu: Parfémy -> Testery parfémů
  • Značka: Tiziana Terenzi
  • EAN: 2376876256789

{“objem”:{“param_name”:”Objem”,”val”:”100 ml”},”urceni”:{“param_name”:”Určení”,”val”:”Pro muže, Pro ženy”},”typ”:{“param_name”:”Typ”,”val”:”Testery parfémů”},”puvod”:{“param_name”:”Původ”,”val”:”Itálie”},”hlavni_vune”:{“param_name”:”Hlavní vůně”,”val”:”Orientální”},”vedlejsi_vune”:{“param_name”:”Vedlejší vůně”,”val”:”Kořeněná”},”parfemy_niche”:{“param_name”:”Parfémy niche”,”val”:”Niche parfémy”},”hlava”:{“param_name”:”Hlava”,”val”:”muškátový oříšek, růže, ovoce, elemi”},”srdce”:{“param_name”:”Srdce”,”val”:”pačuli , vetiver, tabák, kadidlo, olibanum”},”zaklad”:{“param_name”:”Základ”,”val”:”vanilka, agarové dřevo (oud), kůže”},”charakteristika_vune”:{“param_name”:”Charakteristika vůně”,”val”:”orientální”}}

Tiziana Terenzi Ursa - parfém - TESTER 100 ml
Tiziana Terenzi Ursa – parfém – TESTER 100 ml
2625