Tiziana Terenzi Tuttle – parfémovaný extrakt 100 ml

5649 

Tiziana Terenzi Tuttle – parfémovaný extrakt 100 ml od společnosti s úžasnou pověstí Tiziana Terenzi je u nás za výhodnou cenu. Nákupem online ušetříte čas i peníze – nakupte online. Tiziana Terenzi Tuttle – parfémovaný extrakt 100 ml za bezkonkureční cenu 5649 Kč.

Katalogové číslo: 8016741502620 Kategorie: , Štítek:

Popis

Tiziana Terenzi Tuttle – parfémovaný extrakt 100 ml značky Tiziana Terenzi jde u nás právě teď pořídit výhodně. Nákupem tohoto výrobku rozhodně neprohloupíte.

Tuttle je unisex parfém z kolekce Comete italské značky Tiziana Terenzi. Dřevitě-ovocná vůně inspirovaná fascinujícím vesmírem oslavuje jednu z opomíjených komet naší sluneční soustavy – Tuttle. Kometa zahalená tajemstvím přináší štěstí a blahodárné účinky pokaždé, kdy proletí nebesy jako jiskřivě zářivý světelný bod. Nenechte se zmást tím, že patří k menším kometám; je velkolepá a přináší úžas – stejně jako samotný parfém. Jiskřivému buketu sicilského grapefruitu a listům černého rybízu kraluje ovocný záblesk broskve. Divoká síla květin se v srdci vůně mísí s ambrou, zatímco impozantní dřevité tóny haitského vetiveru, indického santalového dřeva, cedru, pačuli a břízy tvoří majestátní základ, který celé kompozici propůjčí nepředvídatelnost a neodolatelnost. Vůně byla uvedena na trh v roce 2021 a jejím tvůrcem je Paolo Terenzi.

 

Informace o produktu

  • Typ produktu: Parfémy -> Parfémy (P)
  • Značka: Tiziana Terenzi
  • EAN: 8016741502620

{“objem”:{“param_name”:”Objem”,”val”:”100 ml”},”urceni”:{“param_name”:”Určení”,”val”:”Pro muže, Pro ženy”},”typ”:{“param_name”:”Typ”,”val”:”Parfém”},”puvod”:{“param_name”:”Původ”,”val”:”Itálie”},”vedlejsi_vune”:{“param_name”:”Vedlejší vůně”,”val”:”Dřevitá”},”parfemy_niche”:{“param_name”:”Parfémy niche”,”val”:”Niche parfémy”},”srdce”:{“param_name”:”Srdce”,”val”:”kosatec, tuberóza, magnólie, konvalinka, jasmín, ambra”},”hlava”:{“param_name”:”Hlava”,”val”:”grapefruit, listy černého rybízu, broskev”},”zaklad”:{“param_name”:”Základ”,”val”:”pačuli , indické santalové dřevo, cedrové dřevo, bříza, haitský vetiver”},”charakteristika_vune”:{“param_name”:”Charakteristika vůně”,”val”:”dřevitá, ovocná, květinová”},”hlavni_vune”:{“param_name”:”Hlavní vůně”,”val”:”Květinová”}}

Tiziana Terenzi Tuttle - parfémovaný extrakt 100 ml
Tiziana Terenzi Tuttle – parfémovaný extrakt 100 ml
5649