Tiziana Terenzi Tempel – parfémovaný extrakt 100 ml

5649 

Tiziana Terenzi Tempel – parfémovaný extrakt 100 ml od předního výrobce Tiziana Terenzi . Zboží můžete mít právě ted za skvělou cenu. Už dále nemusíte hledat, zboží je opravdu kvalitní a za dobrou cenu. Tiziana Terenzi Tempel – parfémovaný extrakt 100 ml levně za 5649 Kč.

Katalogové číslo: 8016741942587 Kategorie: , Štítek:

Popis

Tiziana Terenzi Tempel – parfémovaný extrakt 100 ml od našeho známého výrobce Tiziana Terenzi je u nás k dostání za skvělou cenu. Pořidťe si tento kvalitní produkt na našem e-shopu.

Tempel je unisex parfém z kolekce Comete italské značky Tiziana Terenzi. Naprosto grandiózní květinově-dřevitá vonná esence na všech rovinách rozkvétá něžnou vůní konvalinky. Hypnotická síla narcisu a okouzlující magnólie se spojuje s mocnou vůní kambodžského oudu. Silný základ je intenzivní díky tónům indického oudu, který zdůrazňuje svůdná ambra. Vůně byla uvedena na trh v roce 2019 a jejím tvůrcem je Paolo Terenzi.

 

Informace o produktu

  • Typ produktu: Parfémy -> Parfémy (P)
  • Značka: Tiziana Terenzi
  • EAN: 8016741942587

{“objem”:{“param_name”:”Objem”,”val”:”100 ml”},”urceni”:{“param_name”:”Určení”,”val”:”Pro muže, Pro ženy”},”typ”:{“param_name”:”Typ”,”val”:”Parfém”},”puvod”:{“param_name”:”Původ”,”val”:”Itálie”},”vedlejsi_vune”:{“param_name”:”Vedlejší vůně”,”val”:”Dřevitá”},”parfemy_niche”:{“param_name”:”Parfémy niche”,”val”:”Niche parfémy”},”hlava”:{“param_name”:”Hlava”,”val”:”konvalinka, narcis, magnólie”},”srdce”:{“param_name”:”Srdce”,”val”:”konvalinka, kambodžský oud”},”zaklad”:{“param_name”:”Základ”,”val”:”konvalinka, indický oud, ambra”},”charakteristika_vune”:{“param_name”:”Charakteristika vůně”,”val”:”květinová, dřevitá”},”hlavni_vune”:{“param_name”:”Hlavní vůně”,”val”:”Květinová”}}

Tiziana Terenzi Tempel - parfémovaný extrakt 100 ml
Tiziana Terenzi Tempel – parfémovaný extrakt 100 ml
5649