Tiziana Terenzi Orion – parfém – TESTER 100 ml

2625 

Tiziana Terenzi Orion – parfém – TESTER 100 ml od spolehlivého výrobce Tiziana Terenzi je právě teď za jedinečnou cenu. Využijte slevu dokud je k dispozici. Nákupem tohoto produktu rozhodně ušetříte. Čas i peníze. Tiziana Terenzi Orion – parfém – TESTER 100 ml za super cenu 2625 Kč.

Katalogové číslo: 2376876256796 Kategorie: , Štítek:

Popis

Tiziana Terenzi Orion – parfém – TESTER 100 ml od společnosti s úžasnou pověstí Tiziana Terenzi jde u nás právě teď pořídit výhodně. Vybírejte z široké nabídky produktů za skvělé ceny.

Orion je něžná, smyslná a silná zároveň, takže se dokonale odhalí na mužích i na ženách. Šťavnatý ovocný začátek naplněný energií citrusového bergamotu, červeného rybízu, exotického ananasu a čerstvého jablka. Rafinovaný jasmín vstupuje do výstředního tance s břízou, tymiánem a pačuli. Dřevitě-pižmová stezka má skutečně magický účinek, láká na duhovost kadidla, jantaru, oudu, pižma a bílého cedru. Stopa této luxusní vůně vás bude věrně pronásledovat celý den, jako by nebojácný lovec Orion následoval svou kořist.

 

Informace o produktu

  • Typ produktu: Parfémy -> Testery parfémů
  • Značka: Tiziana Terenzi
  • EAN: 2376876256796

{“objem”:{“param_name”:”Objem”,”val”:”100 ml”},”urceni”:{“param_name”:”Určení”,”val”:”Pro muže, Pro ženy”},”typ”:{“param_name”:”Typ”,”val”:”Testery parfémů”},”puvod”:{“param_name”:”Původ”,”val”:”Itálie”},”vedlejsi_vune”:{“param_name”:”Vedlejší vůně”,”val”:”Ovocná”},”parfemy_niche”:{“param_name”:”Parfémy niche”,”val”:”Niche parfémy”},”zaklad”:{“param_name”:”Základ”,”val”:”pižmo, cedrové dřevo, ambra, agarové dřevo (oud), kadidlo”},”hlava”:{“param_name”:”Hlava”,”val”:”bergamot, jablko, ananas, červený rybíz”},”srdce”:{“param_name”:”Srdce”,”val”:”jasmín, pačuli , tymián, bříza”},”charakteristika_vune”:{“param_name”:”Charakteristika vůně”,”val”:”ovocná”}}

Tiziana Terenzi Orion - parfém - TESTER 100 ml
Tiziana Terenzi Orion – parfém – TESTER 100 ml
2625