Tiziana Terenzi Nero Oudh – parfémovaný extrakt 100 ml

4899 

Tiziana Terenzi Nero Oudh – parfémovaný extrakt 100 ml od značky s dlouholetou historií Tiziana Terenzi je momentálně ve výhodné akci. Nakupte si na našem e-shopu za super ceny. Tiziana Terenzi Nero Oudh – parfémovaný extrakt 100 ml výhodně za cenu 4899 Kč.

Katalogové číslo: 8016741482571 Kategorie: , Štítek:

Popis

Tiziana Terenzi Nero Oudh – parfémovaný extrakt 100 ml od výrobce Tiziana Terenzi je k sehnání u nás za skvělou cenu. Nečekejte dlouho, zboží se u nás moc neohřeje.

Nero Oudh je dřevitý unisex parfém z kolekce Luna italské značky Tiziana Terenzi. Vůně má původ ve vzpomínkách na dětství tvůrce, Paola Terenzi, který s rodinou procestoval Itálii. S dědečkem odhalili krásu novoluní při návštěvě kouzelného města Miláno. Novoluní je znamením prosperity a budoucího štěstí a jedinečnému městu dodalo kouzelnou atmosféru, která dodnes přetrvává ve vzpomínkách Paola Terenzi, který tento zážitek převedl do světa vůní, aby se o něj podělil. Exotické tóny ylang-ylang se mísí s květinovým dotekem pelargonie, bulharské růže a magnólie, která je zahalená v pryskyřičných tónech cypriolu a šafránu. Opulentní akordy kosatce se mísí s intenzivními dřevitými tóny guajakového a cedrového dřeva, jehož tóny zjemňuje gurjanský balzám. Královské srdce se přesouvá ke smyslnému a dlouhotrvajícímu základu vůně, kde oud a santalové dřevo vesele tančí ruku v ruce s ambrou, vanilkou, pačuli a pižmem. Nero Oudh je vůně, která stejně jako novoluní vede ke znovuzrození a vnese do vašeho života štěstí. Vůně byla uvedena na trh v roce 2019.

 

Informace o produktu

  • Typ produktu: Parfémy -> Parfémy (P)
  • Značka: Tiziana Terenzi
  • EAN: 8016741482571

{“objem”:{“param_name”:”Objem”,”val”:”100 ml”},”urceni”:{“param_name”:”Určení”,”val”:”Pro muže, Pro ženy”},”typ”:{“param_name”:”Typ”,”val”:”Parfém”},”puvod”:{“param_name”:”Původ”,”val”:”Itálie”},”vedlejsi_vune”:{“param_name”:”Vedlejší vůně”,”val”:”Dřevitá”},”parfemy_niche”:{“param_name”:”Parfémy niche”,”val”:”Niche parfémy”},”zaklad”:{“param_name”:”Základ”,”val”:”pižmo, santalové dřevo, ambra, pačuli , vanilka, agarové dřevo (oud)”},”srdce”:{“param_name”:”Srdce”,”val”:”kosatec, gurjanský balzám, cedrové dřevo, guajakové dřevo”},”hlava”:{“param_name”:”Hlava”,”val”:”cypriol, magnólie, ylang-ylang, bulharská růže, šafrán, pelargonie (geranium)”},”charakteristika_vune”:{“param_name”:”Charakteristika vůně”,”val”:”dřevitá”}}

Tiziana Terenzi Nero Oudh - parfémovaný extrakt 100 ml
Tiziana Terenzi Nero Oudh – parfémovaný extrakt 100 ml
4899