Tiziana Terenzi Cassiopea – parfém – TESTER 100 ml

2777 

Tiziana Terenzi Cassiopea – parfém – TESTER 100 ml od tohoto výrobce Tiziana Terenzi lze u nás pořídit za skvělou cenu. Vyhněte se frontám a nakupte jednoduše online. Tiziana Terenzi Cassiopea – parfém – TESTER 100 ml zrovna teď v akci za 2777 Kč.

Katalogové číslo: 2376876256727 Kategorie: , Štítek:

Popis

Tiziana Terenzi Cassiopea – parfém – TESTER 100 ml od této značky Tiziana Terenzi lze nakoupit u nás za skvělou cenu. Nakupte z široké nabídky kvalitných produktů za super ceny.

Cassiopea z kolekce vůní Luna je chyprově-květinová vůně pro ženy i muže. Otevírá se tóny sladké marakuji, svěžího citronu, listů černého rybízu a kapradiny. Poté přechází do květinového srdce, které je zastoupené čajovou růží, konvalinkou a karafiátem. Kompozici uzavírá santalové dřevo, fazole tonka a pižmo. Na trh byla uvedena v roce 2015.

 

Informace o produktu

  • Typ produktu: Parfémy -> Testery parfémů
  • Značka: Tiziana Terenzi
  • EAN: 2376876256727

{“objem”:{“param_name”:”Objem”,”val”:”100 ml”},”urceni”:{“param_name”:”Určení”,”val”:”Pro muže, Pro ženy”},”typ”:{“param_name”:”Typ”,”val”:”Testery parfémů”},”puvod”:{“param_name”:”Původ”,”val”:”Itálie”},”hlavni_vune”:{“param_name”:”Hlavní vůně”,”val”:”Chyprová”},”vedlejsi_vune”:{“param_name”:”Vedlejší vůně”,”val”:”Sladká”},”parfemy_niche”:{“param_name”:”Parfémy niche”,”val”:”Niche parfémy”},”zaklad”:{“param_name”:”Základ”,”val”:”pižmo, santalové dřevo, fazole tonka”},”hlava”:{“param_name”:”Hlava”,”val”:”citron, listy černého rybízu, marakuja, kapradina”},”srdce”:{“param_name”:”Srdce”,”val”:”konvalinka, čajová růže, karafiát”},”charakteristika_vune”:{“param_name”:”Charakteristika vůně”,”val”:”chyprová”}}

Tiziana Terenzi Cassiopea - P 100 ml
Tiziana Terenzi Cassiopea – parfém – TESTER 100 ml
2777