Tiziana Terenzi Borea – parfémovaný extrakt 100 ml

3769 

Tiziana Terenzi Borea – parfémovaný extrakt 100 ml od společnosti s výborným jménem Tiziana Terenzi je k sehnání u nás za skvělou cenu. Pořidťe si kvalitní zboží u nás online za bezkonkurenční ceny. Tiziana Terenzi Borea – parfémovaný extrakt 100 ml na našich stránkách za 3769 Kč.

Katalogové číslo: 8016741762581 Kategorie: , Štítek:

Popis

Tiziana Terenzi Borea – parfémovaný extrakt 100 ml od skvělé a známé značky Tiziana Terenzi je momentálně ve výhodné akci. Nakupte z pohodlí domova na našem e-shopu za skvělé ceny.

Borea od italské značky Tiziana Terenzi je sladký ovocně-chyprový parfém pro muže i ženy. Tento parfém je oslavou jednoho z nejromantičtějších měst v Itálii, Sanremo, místa proslulého velkolepými květinami, nádherným podnebím a jemným mořským vánkem, který vás hladí po tváři. Pohodlně se posaďte na terase exkluzivní vily Borea, kde se pěstuje snad každá známá odrůda květů, jako je jasmín, růže, frézie nebo tuberóza a vychutnejte si výhled na kouzelné město i nesmírně krásné vrcholy hor, které město obklopují. Exotická sladkost kokosu a hrušky doprovází šťavnatá švestka, jejichž sladkost vyrovnává nahořklá mandle. Základ parfému tvoří luxusní tóny santalového dřeva a pižma, které prostoupí lahodná vanilka a zemité tóny dubového mechu. Vůně byla uvedena na trh v roce 2019 a jeho tvůrcem je Paolo Terenzi.

 

Informace o produktu

  • Typ produktu: Parfémy -> Parfémy (P)
  • Značka: Tiziana Terenzi
  • EAN: 8016741762581

{“objem”:{“param_name”:”Objem”,”val”:”100 ml”},”urceni”:{“param_name”:”Určení”,”val”:”Pro muže, Pro ženy”},”typ”:{“param_name”:”Typ”,”val”:”Parfém”},”puvod”:{“param_name”:”Původ”,”val”:”Itálie”},”parfemy_niche”:{“param_name”:”Parfémy niche”,”val”:”Niche parfémy”},”zaklad”:{“param_name”:”Základ”,”val”:”pižmo, santalové dřevo, vanilka, dubový mech”},”hlava”:{“param_name”:”Hlava”,”val”:”kokos, mandle, hruška, švestka”},”srdce”:{“param_name”:”Srdce”,”val”:”tuberóza, jasmín, frézie, růže”},”charakteristika_vune”:{“param_name”:”Charakteristika vůně”,”val”:”sladká, ovocná, chyprová”},”vedlejsi_vune”:{“param_name”:”Vedlejší vůně”,”val”:”Sladká”},”hlavni_vune”:{“param_name”:”Hlavní vůně”,”val”:”Chyprová”}}

Tiziana Terenzi Borea - parfémovaný extrakt 100 ml
Tiziana Terenzi Borea – parfémovaný extrakt 100 ml
3769