Tiziana Terenzi Andromeda – parfém – TESTER 100 ml

2928 

Tiziana Terenzi Andromeda – parfém – TESTER 100 ml od tohoto předního výrobce Tiziana Terenzi je pro vás k sehnání za skvělou cenu. Pořidťe si kvalitní zboží u nás online za super ceny. Tiziana Terenzi Andromeda – parfém – TESTER 100 ml právě nyní za skvělou cenu 2928 Kč.

Katalogové číslo: 2376876256703 Kategorie: , Štítek:

Popis

Tiziana Terenzi Andromeda – parfém – TESTER 100 ml od spolehlivého výrobce Tiziana Terenzi , zboží máme nyní v omezeném množství, s nákupem určitě neváhejte. Našim cílem je vaše spokojenost.

Andromeda z kolekce Luna je orientálně-květinová vůně pro ženy i muže. Hlava obsahuje bergamot, jasmín, ylang-ylang a trávu. V srdci se snoubí lilie, listy fialek, damašská růže, hruškový květ, bílý heliotrop a broskev. Kompozici uzavírá kokos, ambra, vanilka, kašmírové a ebenové dřevo, fazole tonka a cukr. Na trh byla uvedena v roce 2015.

 

Informace o produktu

  • Typ produktu: Parfémy -> Testery parfémů
  • Značka: Tiziana Terenzi
  • EAN: 2376876256703

{“objem”:{“param_name”:”Objem”,”val”:”100 ml”},”urceni”:{“param_name”:”Určení”,”val”:”Pro muže, Pro ženy”},”typ”:{“param_name”:”Typ”,”val”:”Testery parfémů”},”puvod”:{“param_name”:”Původ”,”val”:”Itálie”},”hlavni_vune”:{“param_name”:”Hlavní vůně”,”val”:”Orientální”},”vedlejsi_vune”:{“param_name”:”Vedlejší vůně”,”val”:”Sladká”},”parfemy_niche”:{“param_name”:”Parfémy niche”,”val”:”Niche parfémy”},”hlava”:{“param_name”:”Hlava”,”val”:”bergamot, jasmín, zelené tóny, ylang-ylang”},”srdce”:{“param_name”:”Srdce”,”val”:”list fialky, lilie, damašská růže, broskev, heliotrop, hruškový květ”},”zaklad”:{“param_name”:”Základ”,”val”:”ambra, vanilka, cukr, fazole tonka, kašmírové dřevo, kokos, ebenové dřevo”},”charakteristika_vune”:{“param_name”:”Charakteristika vůně”,”val”:”orientální”}}

Tiziana Terenzi Andromeda - P 100 ml
Tiziana Terenzi Andromeda – parfém – TESTER 100 ml
2928