Tiziana Terenzi Akragas – parfémovaný extrakt 100 ml

3769 

Tiziana Terenzi Akragas – parfémovaný extrakt 100 ml od tohoto skvělého výrobce Tiziana Terenzi je nyní k dostání výhodně za super cenu. Vybírejte z široké nabídky produktů za skvělé ceny. Tiziana Terenzi Akragas – parfémovaný extrakt 100 ml právě nyní za bezkonkurenční cenu 3769 Kč.

Katalogové číslo: 8016741842658 Kategorie: , Štítek:

Popis

Tiziana Terenzi Akragas – parfémovaný extrakt 100 ml značky Tiziana Terenzi je k dostání levně a pohodlně online. Nakupujte kvalitní zboží nyní v akci za super ceny.

Akragas je fougerový, kořeněný unisex parfém z kolekce Classic Black italské značky Tiziana Terenzi. Parfém je výsledkem vjemů, které získal tvůrce vůně, Paolo Terenzi, díky cestování po Itálii. Místo, které ovlivnilo parfém Akragas, se v současnosti nazývá Agrigento a nachází se na jihu Sicílie, jejíž přírodní krásy a neocenitelné dědictví je obdivováno dodnes. Vůně se otevírá vůní myrty, neroli, grapefruitu a slanými tóny mořské řasy. V srdci vůně, které vás okamžitě přenese do okouzlující, sluncem prohřáté středomořské krajiny, se objevuje něžný mořský vánek, který unáší tóny tymiánu, atlaského cedru a pelargonie, která se v základu vůně spojí s madagaskarskou vanilkou a dominantním pižmem a díky zemitému pačuli a benzoinu vytvoří autentickou a výraznou vůni, kterou si zamilují všichni obdivovatelé Sicílie. Elegantní flakon v sobě skrývá středomořský ráj. Unikněte ze spárů všednosti a potěšte sebe i své okolí aromatickou vůní s výraznými kořeněnými a bylinnými podtóny. Vůně byla uvedena na trh v roce 2022.

 

Informace o produktu

  • Typ produktu: Parfémy -> Parfémy (P)
  • Značka: Tiziana Terenzi
  • EAN: 8016741842658

{“objem”:{“param_name”:”Objem”,”val”:”100 ml”},”urceni”:{“param_name”:”Určení”,”val”:”Pro muže, Pro ženy”},”typ”:{“param_name”:”Typ”,”val”:”Parfém”},”puvod”:{“param_name”:”Původ”,”val”:”Itálie”},”parfemy_niche”:{“param_name”:”Parfémy niche”,”val”:”Niche parfémy”},”hlava”:{“param_name”:”Hlava”,”val”:”myrta, mořská řasa, grapefruit, neroli”},”srdce”:{“param_name”:”Srdce”,”val”:”mořská sůl, atlaský cedr, tymián, pelargonie (geranium)”},”zaklad”:{“param_name”:”Základ”,”val”:”pižmo, benzoin, pačuli , madagaskarská vanilka”},”charakteristika_vune”:{“param_name”:”Charakteristika vůně”,”val”:”kořenitá, fougerová”},”hlavni_vune”:{“param_name”:”Hlavní vůně”,”val”:”Fougerová”},”vedlejsi_vune”:{“param_name”:”Vedlejší vůně”,”val”:”Kořeněná”}}

Tiziana Terenzi Akragas - parfémovaný extrakt 100 ml
Tiziana Terenzi Akragas – parfémovaný extrakt 100 ml
3769