Thomas Kosmala No. 9 Bukhoor – EDP 100 ml

3249 

Thomas Kosmala No. 9 Bukhoor – EDP 100 ml od značky Thomas Kosmala lze u nás získat pouze nyní za super cenu. Tento produkt je přesně to, co potřebujete. Thomas Kosmala No. 9 Bukhoor – EDP 100 ml aktuálně zrovna za 3249 Kč.

Katalogové číslo: 5060412110181 Kategorie: , Štítek:

Popis

Thomas Kosmala No. 9 Bukhoor – EDP 100 ml od této skvělé značky Thomas Kosmala , zboží máme nyní v omezeném množství, s nákupem určitě neváhejte. Na našem e-shopu si pořídíte kvalitní zboží za top ceny.

No. 9 Bukhoor od francouzské značky Thomas Kosmala je dřevitá parfémová voda, která potěší muže i ženy. Vznešená a exkluzivní vůně, která v sobě spojuje bohatou tradici orientální parfumerie s moderní elegancí. Tento unikátní produkt je inspirován uměním připravovat bukhoor, tradiční arabskou vykuřovací směs složenou z přírodních surovin. Úvod tvoří dřevité tóny, v srdci se objevuje lehká kouřová stopa, kterou v závěru prostoupí oud tóny agarového dřeva, hřejivý jantar a pižmo. Nechte se unést do tajemného světa vůní a exotiky s vůní No. 9 Bukhoor. Vůně byla uvedena na trh v roce 2018.

 

Informace o produktu

  • Typ produktu: Parfémy -> Parfémové vody (EDP)
  • Značka: Thomas Kosmala
  • EAN: 5060412110181

{“objem”:{“param_name”:”Objem”,”val”:”100 ml”},”urceni”:{“param_name”:”Určení”,”val”:”Pro muže, Pro ženy”},”typ”:{“param_name”:”Typ”,”val”:”Parfémová voda”},”puvod”:{“param_name”:”Původ”,”val”:”Francie”},”parfemy_niche”:{“param_name”:”Parfémy niche”,”val”:”Niche parfémy”},”hlava”:{“param_name”:”Hlava”,”val”:”dřevité tóny”},”srdce”:{“param_name”:”Srdce”,”val”:”kouř”},”zaklad”:{“param_name”:”Základ”,”val”:”agarové dřevo (oud), jantar, pižmo”},”charakteristika_vune”:{“param_name”:”Charakteristika vůně”,”val”:”dřevitá, orientální”},”hlavni_vune”:{“param_name”:”Hlavní vůně”,”val”:”Orientální”},”vedlejsi_vune”:{“param_name”:”Vedlejší vůně”,”val”:”Dřevitá”}}

Thomas Kosmala No. 9 Bukhoor - EDP 100 ml
Thomas Kosmala No. 9 Bukhoor – EDP 100 ml
3249