Thomas Kosmala No. 5 Frénésie – EDP 100 ml

2619 

Thomas Kosmala No. 5 Frénésie – EDP 100 ml od značky Thomas Kosmala je k dostání levně a pohodlně online. Pořidťe se tento produkt bezpečně online. Thomas Kosmala No. 5 Frénésie – EDP 100 ml – nyní získáte od 2619 Kč.

Katalogové číslo: 5060412110242 Kategorie: , Štítek:

Popis

Thomas Kosmala No. 5 Frénésie – EDP 100 ml od značky s dlouholetou tradicí Thomas Kosmala je u nás za bezkonkurenční cenu. Máme pro vás nejen všechny známé světové značky, ale i produkty menších výrobců.

No. 5 Frénésie od značky Thomas Kosmala je jantarově-květinová parfémová voda pro muže i ženy. Tato vůně vás zaujme bohatými květinovými tóny, mezi které patří magnólie, gardénie, pivoňka, osmanthus a růže. Sladké tóny šafránu osvěží lehký bergamot a v základu vůně se rozvinou luxusní oud tóny agarového dřeva, které doplňuje směs pižma, kadidla a jantaru. Očistná a povznášející vonná esence, na kterou nedáte dopustit. Vůně byla uvedena na trh v roce 2018.

 

Informace o produktu

  • Typ produktu: Parfémy -> Parfémové vody (EDP)
  • Značka: Thomas Kosmala
  • EAN: 5060412110242

{“objem”:{“param_name”:”Objem”,”val”:”100 ml”},”urceni”:{“param_name”:”Určení”,”val”:”Pro muže, Pro ženy”},”typ”:{“param_name”:”Typ”,”val”:”Parfémová voda”},”puvod”:{“param_name”:”Původ”,”val”:”Francie”},”parfemy_niche”:{“param_name”:”Parfémy niche”,”val”:”Niche parfémy”},”hlava”:{“param_name”:”Hlava”,”val”:”magnólie, šafrán, bergamot”},”srdce”:{“param_name”:”Srdce”,”val”:”gardénie, pivoňka, osmanthus, růže”},”zaklad”:{“param_name”:”Základ”,”val”:”kadidlo, pižmo, agarové dřevo (oud), jantar”},”charakteristika_vune”:{“param_name”:”Charakteristika vůně”,”val”:”květinová, ambrová”},”hlavni_vune”:{“param_name”:”Hlavní vůně”,”val”:”Květinová”}}

Thomas Kosmala No. 5 Frénésie - EDP 100 ml
Thomas Kosmala No. 5 Frénésie – EDP 100 ml
2619